Přísahejme na vlastní!

24.04.2017

Vážení a milí studenti, absolventi, kolegové, přátelé a příznivci Fakulty sociálních věd,

od znovuzrození naší fakulty a imatrikulace našich prvních studentů na podzim roku 1990 uteklo již mnoho vody – když naši současní studenti přicházeli na svět, ti první nás již opouštěli jako absolventi. Čas léčil i stavěl, fakulta zmohutněla, dospěla a zmoudřela a jsme na ni právem hrdí. Něco se ale nezměnilo a zůstává. Něco, co nás všechny spojuje, co my letošní sdílíme s těmi prvními z podzimu před sedmadvaceti lety. Slibujeme a přísaháme na zapůjčené žezlo. Mnohokrát se naše fakulta pokoušela vykročit na cestu k vlastním insigniím.

A teď přišel čas. Pojďme se společně podílet na vzniku insignií Fakulty sociálních věd. Pojďme pomoci fakultě zhmotnit identitu. Přidejte se k nám, podpořte sbírku na nové insignie a buďte součástí tohoto historického okamžiku.

S poděkováním a pozdravením

Jakub Končelík, děkan FSV UK

Sbírka bude probíhá do 19. 5. 2017 na portálu HitHit. hithit.com/insignie

událost na Facebooku

Článek o průběhu sbírky si můžete přečíst zde.

Autor - Mgr. Lucie Křížová M.A.

EY