Directa University Trading Challenge

11.09.2017

Společnost Directa zve studenty IES k účasti v sedmém ročníku soutěže University Trading Challenge.

Pravidla letošní soutěže:

Mistrovství bude rozděleno do dvou hlavních fází. První fáze je kvalifikační, kdy každý tým obchoduje pouze s virtuálním kapitálem. Ve druhé fázi bude vybráno dvacet pět nejlepších týmů, kterým budou na obchodování poskytnuty reálné peníze.

Do kvalifikační fáze mohou být zapsány týmy tvořené 2 až 5 studenty. Není žádný limit pro počty týmů pro jednotlivé fakulty. Všichni studenti, kteří se účastnili předchozích ročníků, jsou vítáni. Každý tým bude využívat obchodní platformu Directa se všemi doplňky, platformou technické analýzy "Visual Trader" a počáteční virtuální kapitál 5 000 EUR.

Nejlepších 25 týmů v žebříčku budou mít právo pokračovat do finálního kola mistrovství. Kromě toho bude všem členům týmu, který získal nejlepší výsledky přiznáno stipendium ve výši 1 000 EUR v souladu s čl. 6 - D.P.R. 26. října 2001, č.430.

V závěrečné fázi se všem týmům, které se budou účastnit této fáze, poskytne společnost Directa 5 000 eur reálných peněz, s nimiž budou moci obchodovat na živých trzích po dobu 4 měsíců.

Tým, který dosáhne nejlepšího výsledku na konci soutěže (1.červen 2018), bude vyhlášen vítězem soutěže University Trading Challenge. Zisky, bez provizí a daní, budou rozděleny mezi ziskovými členy týmů, zatímco jakékoli ztráty bude hradit společnost Directa. Týmy, které ztratí 40% nebo více počátečního kapitálu, budou v soutěži pozastaveny.

V obou fázích je povoleno využívání pákového efektu, který například umožní investovat do akcií více než 25 000 EUR.

Jako poděkování udělí společnost Directa referenčnímu lektorovi vítězného týmu cenu 20 000 eur, která může být využita pro didaktické a / nebo výzkumné projekty.

Přihlášky do soutěže přijímáme od 12. června do 29. září 2017

První fáze bude zahájena 5. září 2017 a končí 7. prosince 2017

Závěrečná fáze začne 9. února 2018 a skončí 1. června 2018

Veškeré podrobnosti naleznete zde: http://www.unichallenge.eu/index_en.html

V případě jakýchkoliv dalších dotazů neváhejte kontaktovat organizátory soutěže na čísle +420 212 242 174, na webu http://cz.directa.com nebo e-mailem  na adrese info@directaczech.cz .

Autor - Mgr. Lucie Křížová M.A.