Kam po IES? Poradenství? Už tento týden!

15.10.2017

IES Alumni má pro vás připravenou další panelovou debatu s absolventy!

Plánuješ se vrhnout do consultingu? Co se za tím přesně skrývá? Jak poznáš, jestli se hodíš právě pro tento typ práce? A co je pro budoucí zaměstnavatele nejpodstatnější?
Zajímá tě, jaký je rozdíl mezi velkou čtyřkou a ostatními poradenskými firmami?

Přijď na jedinečnou debatu s absolventy IES, (19. 10., v 17:00, místnost 109), kteří mají zkušenosti s prací v poradenství. Mezi panelisty zasednou nejen studenti, co teprve nedávno opustili posluchárny, jenž vám sdělí, jak práce v poradenství naplnila jejich očekávání a co naopak vůbec nečekali. Své zkušenosti vám přijdou předat i starší absolventi, kteří vám vysvětlí, jak se přizpůsobovala jejich pracovní náplň v průběhu let a jaký vývoj kariéry lze v consultingu očekávat. Dozvíte se, co je klíčové při náboru nových členů do týmu a co dokáže zvýšit vaše šance při přijímacím řízení. Také zjistíte, co přesně takový konzultant během dne dělá a jak se jeho náplň práce mění na různých pozicích.

Začínáme představovat jednotlivé panelisty: Jedním z panelistů „Kam po IES“ bude Dan Vaško. Dan se již šestým rokem věnuje poradenství pro management a specializuje se na Finanční služby a M&A. V současnosti pracuje v pražské kanceláři společnosti A.T. Kearney na pozici Associate. Zkušenosti nasbíral také v dubajské kanceláři společnosti Mennheim Associates, v ČSOB a ve společnosti Roland Berger. Jeho pracovní, nebo studijní povinnosti jej již zavedly do USA, západní Evropy, střední a východní Evropy, Blízkého Východu a Asie. Dan vystudoval Finance, finanční trhy a bankovnictví na IES a Mezinárodní obchod na VŠE. Svůj volný čas tráví rád s blízkými kamarády, investováním do nemovitostí a sportem - především běháním, jízdou na kole a běžkováním.

Veronika Dovhunová začala po skončení magisterského studia na IES pracovat v ČSOB v oddělení řízení aktiv a pasiv, kde se specializovala na oblast stanovování úrokových sazeb. Od léta 2016 pracuje ve společnosti Deloitte na posizi Associate v oddělní valací a finančního modelování. Ve volném čase se věnuje čtení, běhu nebo turistice.

Autor - Mgr. Eliška Šerhantová

EY