Vymyslete lepší firmu za hodinu

13.11.2017

Prakticky zaměřený workshop s kartami s čísloobrázky, v úterý 14. listopadu 2017 od 15:30 do 16:50. Přijďte v čase midtermů na jiné myšlenky.

IES FSV UK, Opletalova 26, aula 314 (2.patro)

Registrace na workshop zde.

Akce v rámci Týdne podnikání

Přemýšlíte o kariéře v consultingu? Anebo o vlastním podnikání?
Zapojte své znalosti a analytické dovednosti a díky nim a špetce kreativity vymyslete lepší firmu. Můžete vymyslet úplně novou firmu anebo zásadně vylepšit některou stávající. Přijďte si užít kreativní flow.

Možná víte, že pouze 12 % firem, které byly ve Fortune 500 v roce 1955, se tam udrželo do letošního roku. Schumpeterovská kreativní destrukce je tvrdá realita. Avšak střední Evropa je svou kreativitou proslulá, přijď dokázat, že to pořád platí.

Těšte se na velkou spoustu podnikatelských nápadů. Třeba společně vymyslíme lepší firmu: ať už nápaditý výrobek, dobře vyladěnou službu, anebo třeba procesní inovaci s příznivým celospolečenským dopadem.

Jak to bude probíhat: začneme krátkou kreativní rozcvičkou. Pak strávíme v týmech půl hodiny vymýšlením geniálních inovací. Následně nápady odprezentujeme a zkusíme je doladit.

Podobný workshop proběhl v Impact Hubu v Praze, Brně a Ostravě v rámci Týdne inovací a na festivalu FestUp v Ústí nad Labem. V rámci Týdne podnikání ho můžete navštívit zdarma.

O lektorovi:

Petr Hedbávný vystudoval ekonomii na Univerzitě Karlově v Praze a inspiroval se mj. na Humboldtově univerzitě v Berlíně, University of Cambridge a na Sorboně v Paříži. Aby si doplnil vzdělání v oblasti zážitkové pedagogiky, absolvoval kurzy od Outward Bound International a Instruktorů Brno. Učí o ekonomii EU a o stárnutí populace na Univerzitě Karlově v Praze. Je spoluzakladatelem firmy Imaglee, která pomáhá lidem plně rozvinout potenciál, a to prostřednictvím vzdělávacích a seberozvojových aktivit. Hojně při tom využívá karty s čísloobrázky. Má rád cizí jazyky, improvizační divadlo a hraje na akustickou kytaru.

Autor - Mgr. Eliška Šerhantová