Setkání absolventů IES - 1. prosince 2017

09.11.2017

Vážení příznivci IESu,

srdečně Vás zveme na tradiční setkání absolventů Institutu ekonomických studií.

Letošní ročník se bude konat 1. 12. 2017 od 19:00 v prostorách klubu Avion, kde se natáčí známý pořad Na plovárně. Nachází se v bývalé synagoze schované ve vnitrobloku obytných domů na adrese Heřmanova 25, 170 00 Praha 7 – Holešovice.

Setkání zahájí pan profesor Michal Mejstřík. Během večera se můžete těšit na krátké zhodnocení úspěchů IES, shrnutí činnosti a plánů IES Alumni a také si zasoutěžit v zábavné vědomostní soutěži IES Pub Quiz. Připravené bude pohoštění, ale i speciální ochutnávka tyčinek z cvrčků - Sens, které vyrábí náš absolvent. Bude také probíhat slosování vstupenek - tombola "absolventi absolventům", ve které jsou připravené opravdu zajímavé ceny.

Nejdůležitější však je, že se zde potkáte se „starými známými“ z řad pedagogů a absolventů IES. Pozvánka platí pro všechny absolventy magisterského i bakalářského studia. Vítáni jsou samozřejmě i partnerky a partneři našich absolventů.

Na večírek je nutné se registrovat zde.

Autor - Mgr. Eliška Šerhantová