Elektronické předplatné HN pro naše kolegy a studenty prodlouženo

12.11.2017

Vydavatelství Economia ve spolupráci se společností KPMG připravilo pro akademické pracovníky a studenty Institutu ekonomických studií FSV UK přístup k digitálním Hospodářským novinám, a to až do 31. 12. 2018 zcela zdarma. Hospodářské noviny tak můžete číst v mobilní aplikaci pro smartphony a tablety s operačním systém iOS i Android.

Předplatné prosím aktivujte na stránce ihned.cz/ies, kde zadáte 2 níže uvedené aktivační kódy a provedete krátkou registraci.

Kód 1: 99991709

Kód 2: 17091709

Poté si do svého mobilního zařízení stáhněte zdarma aplikaci Hospodářských novin (odkaz na aplikaci naleznete na konci aktivace) a přihlaste se v ní pod svým loginem a heslem, které jste získal(a) během registrace na aktivačních stránkách. Nová vydání Hospodářských novin pak již budete moci číst bez omezení.

Příjemné čtení přejí
Economia, KPMG a IES FSV UK

Autor - Mgr. Lucie Křížová M.A.