Mentoring - přihlašujte se nyní

03.09.2018

Nové kolo mentoringu začíná! Zájemci o kontakt na profesionály z oboru, hlaste se nyní. Podrobnosti naleznete zde.

I v letošním podzimním semestru pokračujeme ve spolupráci s mezifiremním mentoringem Flexi, který organizují společně firmy jako například Moneta, IBM, Tchibo, Innogy a další. Díky Flexi budou mít studenti přístup i k takovým společnostem, kde jsme doposud neměli mnoho kontaktů. IES je vůbec první vysokou školou, která se do tohoto projektu zapojila.

Stále platí, že Vám můžeme vybrat nejvhodnějšího mentora z naší nabídky prověřených mentorů, pokud budete mít zájem o firmu, nebo obor, kde máme nebo si umíme vytvořit kontakty. Zájemci o mentoring se mohou hlásit do 25. září 2018 Elišce Šerhantové.  Do mailu připojte své CV a motivační dopis vysvětlující, proč se do mentoringu hlásíte, o jaký obor máte zájem a co si myslíte, že Vám mentoring přinese. Nebojte se žádat o mentoring v oborech, které nejsou zcela běžné pro naše absolventy, vždy je možnost, že právě pro Vás najdeme zajímavý kontakt.

Autor - Mgr. Eliška Šerhantová