Mladé hvězdy globálního akademického nebe: REStud Tour 2018

17.04.2018

CERGE-EI si dovoluje pozvat studenty IES na výjimečnou sérii seminářů od nadějných doktorandů v ekonomii a financích The Review of Economic Studies Tour 2018 (REStud tour 2018). Sedm přednášejících z celého světa, které vybrala komise z prestižního časopisu The Review of Economic Studies, představí svůj výzkum na třech evropských univerzitách. Kromě CERGE-EI byly v letošním roce vybrány také Queen Mary University of London a Universtiy of Copenhagen.

Jedná se o jedinečnou příležitost setkat se se špičkovými akademiky mladé generace.

V roce 2006 byl mezi vybranými přednášejícími také absolvent našeho bakalářského studia a tehdejší absolvent Northwestern University Jakub Kastl, který je nyní profesorem na Princeton University.

Pro velký zájem o akci je nutná včasná registrace.

Více informací naleznete na stránkách CERGE-EI zde.

Autor - Mgr. Lucie Křížová M.A.