Výběrové řízení do Centra doktorských studií

23.04.2018

Děkan Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení šesti míst akademického pracovníka na 0,1 úvazek pro Institut ekonomických studií (IES, ies.fsv.cuni.cz) do Centra doktorských studií (CDS). Vybraní doktorští studenti se prostřednictvím CDS zapojí do organizace doktorského studia na IES a stanou se již během studia akademickými pracovníky IES s dodatečnou finanční podporou.

Předpoklady: VŠ vzdělání odpovídajícího směru, studium české formy prezenčního doktorského studia na IES v akademickém roce 2018/2019, znalost AJ.

Nástup: říjen 2018.

Přihlášky doložené životopisem, ověřenými kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání, seznamem publikovaných vědeckých a odborných prací a alespoň jedním akademickým doporučením zasílejte do 22. 5. 2018 osobnímu oddělení FSV UK, Smetanovo nábřeží 6, 110 01 Praha 1. V případě dotazů neváhejte kontaktovat administrátora řízení Lenku Sojkovou (Lenka.Sojkova@fsv.cuni.cz).

Autor - Ing. Lenka Sojková