Kurz Management of Science and Innovation (MSI)

10.09.2018

Centrum pro přenos poznatků a technologií UK (CPPT) otevírá již po osmé jednosemestrální volitelný předmět/kurz Management of Science and Innovation (MSI). Cílem předmětu/kurzu je poskytnout všem fakultám a součástem UK jednotnou výuku managementu vědy, projektového managementu a transferu technologií. Předmět je určen studentům 4. a vyšších ročníků Mgr. programů, navazujících Mgr. programů a Ph.D. programů všech fakult UK.  Pro zaměstnance UK je určen kurz jako součást nabídky CŽV na UK.

Předmět/kurz je vyučován v anglickém jazyce.

Počínaje tímto semestrem CPPT nově nabízí v rámci programu CŽV možnost prohloubit si znalosti v navazujích kurzech MSI 2 (Advanced) MSI 3 (Expert).

MSI (Basic)

Forma výuky je převážně distanční (webináře v Moodle UK), zahrnuje pouze 2 prezenční semináře. Absolvování kurzu je ohodnoceno 6 kredity a digitálním odznakem. Úvodní seminář se uskuteční v úterý 2. 10. 2018 v 16:00 hodin v Zelené posluchárně RUK (Celetná 20, Praha 1).

Předmět bude v SIS otevřen k zápisu od 17. do 30. 9. 2018, kapacita je 50 studentů, kód předmětu TVOL0002.

Zaměstnanci UK se mohou přihlásit prostřednictvím e-mailu na adresu msi@ruk.cuni.cz.

MSI 2 (Advanced) a MSI 3 (Expert)

Výuka probíhá formou seminářů, v případě MSI 3 se jedná o individuální konzultace. Absolventi kurzu získají Osvědčení o absolvování kurzu. Úvodní seminář se uskuteční ve středu 3. 10. 2018 v 17:00 hod. v Zelené posluchárně RUK (Celetná 20, Praha 1).

Zájemci, studenti i zaměstnanci UK, mohou zasílat motivační dopisy na adresu msi@ruk.cuni.cz.

Bližší informace naleznete v příloze (leták, anotace MSI, anotace MSI 2, anotace MSI 3, rozvrh MSI, rozvrh MSI 2),  na www.cppt.cuni.cz/msi a také v propagačním videu na YouTube.

Autor - Mgr. Lucie Křížová M.A.