Nabídka stipendií - Česko-německý fond budoucnosti

05.10.2018

Česko-německý fond budoucnosti vypisuje na akademický rok 2019/20 pro české a německé studenty 8 stipendií ke studijnímu pobytu v sousedním státu.

Nabídka stipendií se týká výlučně studentů, kteří chtějí během studia absolvovat jedno nebo dvousemestrální studijní pobyty pobyt v sousedním státu. Stipendium se neuděluje těm, kdo v sousedním státu právě absolvoval jiný studijní pobyt. Je vyloučena dvojí stipendijní podpora, tj. současné pobírání dalšího stipendia.

Stipendia jsou určena na jeden nebo na dva semestry, počínaje zimním semestrem. O stipendium se mohou ucházet studenti Bc., Mgr. studia i doktorandi všech semestrů humanitních a společenskovědných oborů.

Uzávěrka pro příjem žádostí o stipendium Fondu budoucnosti pro akademický rok 2019/2020 je 31. ledna 2019.

Podrobné informace naleznete zde.

Autor - Mgr. Eliška Šerhantová