Tutorial Thomson Reuters Eikon, 7. května

17.04.2019

V uterý 7. května od 9:30 proběhne dvouhodinový tutorial práce s databází Thomson Reuters/Refinitiv Eikon, která je v plné verzi a zdarma k dispozici všem studentům IES.

Tutorial proběhne v učebně Thomson Reuters/Refinitiv v Jindřišské ulici a bude zaměřen na základy ovládání databáze a efektivního vyhledávání dat. Vzhledem k omezené kapacitě (8 studentů) je nutná předchozí registrace emailem na jiri.kukacka@fsv.cuni.cz a to do čtvrtku 2. května. V případě převisu poptávky budou upřednostněni aktuální držitelé přístupu k databázi.

Potvrzení a detaily obdržíte emailem v pátek 3. května. Z technických důvodů na straně Reuters bude možná potřeba absolvovat tutorial na vlastních počítačích s funkčním přístupem do TR/Refinitiv Eikon. Detaily k přístupu do databáze naleznete zde

Autor - PhDr. Jiří Kukačka Ph.D.