Prof. Mejstřík se zapojil do debatního projektu Univerzity Karlovy „Česko! A jak dál?“

25.02.2019

Prof. Michal Mejstřík se zúčastnil diskuse na téma dluhů a exekucí v rámci projektu „Česko! A jak dál?“ iniciovaného rektorem Univerzity Karlovy prof. Tomášem Zimou. Diskuze se konala 19. února 2019 v Ústí nad Labem a debatovalo se mj. o nezbavitelném minimu, věkové odpovědnosti za dluhy, finanční gramotnosti či nastavení podmínek pro osobní bankrot.

Projekt Univerzity Karlovy „Česko! A jak dál?“ vytváří diskusní platformu, která má za cíl definovat zásadní celospolečenské problémy České republiky. Do debaty chce univerzita zapojit své špičkové vědce a odborníky a pořádat veřejné diskuse napříč regiony ČR.

O debatě informovala Česká televize či Deník. Tisková zpráva je k dispozici zde.

Autor - Mgr. Ema Stašová