Detail zprávy

Info z březnového zasedání AS FSV UK

06.03.2019

Během zasedání v úterý 5. března došlo ke vzniku nové pracovní komise pro vnější vztahy, jejímž úkolem je stanovení celkové komunikační strategie senátu (web, sociální sítě, média). Dále byl diskutován nový jednací řád senátu, zpráva o průběhu hodnocení výuky studenty na FSV UK za loňský ak. rok, a byly domluveny ustavující schůze ekonomické a rozvojové komise, které byla zadána koncepční agenda přípravy elektronických voleb pro další funkční období.

V prokliku naleznete seznam schválených usnesení, kompletní zápis bude následovat po schválení na dubnovém zasedání. Schválený zápis z únorového zasedání naleznete zde.

Další zasedání Senátu se uskuteční 2. dubna od 15:00 v místnosti č. H212, Hollar. Návrh programu bude zveřejněn v týdením předstihu na internetových stránkách AS FSV UK. Novinky můžete sledovat také na Facebooku AS FSV UK.

Akademický senát má již i anglickou verzi webových stránek, která obsahuje i překlady programů zasedání a schválená usnesení v agličtině (s malým zpožděním nutným k překladu).

Prosím, kontaktujte mě v případě jakýchkoli dotazů či podnětů.

Autor - PhDr. Jiří Kukačka Ph.D.

Partneři

Deloitte
McKinsey & Company
Moneta Money Bank

Sponzoři

CRIF
ČSOB