Výběrové řízení do Centra doktorských studií

21.05.2019

Na pozici organizačně-správního pracovníka pro Institut ekonomických studií FSV UK (dále IES, ies.fsv.cuni.cz) do Centra doktorských studií (CDS) přijmeme kolegu/kolegyni na 0,1 úvazek. Vybraný uchazeč se prostřednictvím CDS zapojí do organizace doktorského studia na IES a stane se již během studia pracovníkem IES s dodatečnou finanční podporou.

Předpoklady: magisterské vzdělání odpovídajícího směru, studium české formy prezenčního doktorského studia na IES v akademickém roce 2019/2020, znalost AJ. Nástup: říjen 2019.

Přihlášky doložené životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 5. 6. 2019 na emailovou adresu kariera@fsv.cuni.cz nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věcí Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Centrum doktorských studií“. V případě dotazů neváhejte kontaktovat administrátorku řízení Lenku Sojkovou (Lenka.Sojkova@fsv.cuni.cz).

Autor - Mgr. Ema C. Stašová