Inovační laboratoř - volná místa v kurzu

02.10.2019

Zajímají vás inovace pro společnost?

Inovační laboratoř je praktický projektový seminář určený pro všechny studenty Univerzity Karlovy a nově i pro studenty ostatních vysokých škol. Vypisuje jej Filozofická fakulta v Kampusu Hybernská. Dostupný je jako volitelný předmět pod kódem AINO2051. Podrobnosti zde.

Studenti pracují v týmech s využitím přístupů startupového světa i světa neziskového sektoru. Důraz je kladen na různé ověřovací metody, díky kterým lze v rámci inovačního procesu eliminovat rizika. Studenti si na reálném projektu zkouší business modelování (Lean Canvas), teorii změny (Results Chain), experimentování (Lean Startup), prototypování (HCD) a další nástroje a techniky. V průběhu semestru získávají zpětnou vazbu od potenciálních uživatelů, mentorů, donorů, investorů i od sebe navzájem.

Inovační laboratoř je určená pro všechny studenty Univerzity Karlovy a nově i studenty ostatních vysokých škol.

Autor - Mgr. Eliška Šerhantová