Informace z Akademického senátu

06.11.2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rád bych Vás informoval o aktuální činnosti Akademického senátu FSV, který se poslední týdny intenzivně zabývá situací okolo mediálních kauz týkajících se naší fakulty i celé UK. Dne 14. 10. proběhlo mimořádné zasedání AS FSV UK, důvodem jehož svolání a hlavním bodem programu byla "Problematika rámcové smlouvy mezi Univerzitou Karlovou a společností Home Credit International". Zápis nalezente zde. Včera, dne 5. 11., proběhlo řádné zasedání AS FSV UK, na kterém se řešila mimo jiné situace okolo SBP IPS FSV UK, SBP, s. r. o.,  a Česko-čínského centra UK. Zápis bude k dipozici až po schválení za měsíc, ale již nyní je na webu seznam přijatých usnesení (zmíněných bodů se týkají usnesení č. 4-12). Dále přidávám proklik na rozhovor s předsedou AS Václavem Moravcem ze včerejšího zasedání z webu aktualne.cz. O souvisejícím nejaktuálnějším dění na fakultě informují novinky na webu FSV.

Kompletní programy zasedání, písemené podklady a další informace o činnosti AS FSV UK naleznete zde. Rád také osobně zodpovím Vaše případné dotazy.

Jiří Kukačka

Autor - PhDr. Jiří Kukačka Ph.D.