Nabídka zúčastnit se experimentů o lidském rozhodování

12.10.2020

Upozorňujeme studenty na možnost účasti na výzkumných projektech VŠE a Univerzity Karlovy v Praze.
Pokud studujete ekonomii, matematiku a příbuzné obory, můžete se zúčastnit placených počítačových experimentů o lidském rozhodování, a to jak osobně tak i v online formě. Průměrný výdělek je cca 250-300 Kč za hodinu experimentu, přičemž je garantováno minimálně 100-150 Kč již za účast.

Po registraci na www.experimenty.net (Registrace ZDE) budete dostávat e-mailem pozvánky na experimenty, přes které se můžete zaregistrovat do jednoho z vypsaných termínů. Průměrně se koná zhruba 5 experimentů za půl roku. Registrace je nezávazná.

Experimenty probíhají v českém nebo anglickém jazyce a konají se v Laboratoři experimentální ekonomie (https://lee.vse.cz/) na Vysoké škole ekonomické, místnost RB337, Náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 (jak se k nám dostanete). V případě dotazů se prosím obraťte na experimenty@experimenty.net nebo na experimenty.lee@gmail.com .

Na Vaši účast se těší experimentátoři Tomáš Miklánek (ředitel Laboratoře experimentální ekonomie) a Lubomír Cingl

Autor - Barbora Holková

McKinsey