Finance a úvěr - Czech Journal of Economics and Finance

03.10.2020

V září vyšlo třetí letošní číslo časopisu Finance a úvěr - Czech Journal of Economics and Finance.
Společným tématem publikovaných odborných článků je tentokrát "Bankovní a fiskální stabilita v Evropě".
Odkazy na jednotlivé články najdete níže:

Lena MALEŠEVIĆ PEROVIĆ, Giovanni MILLO:
Editorial

Lorena SKUFLIC, Mira KRPAN, Ana PAVKOVIC:
Public Pension Expenditure in the New EU Member States: A Panel Data Approach

Gaetano CARMECI, Pietro CAVALLINI, Giovanni MILLO:
Are Funding of Pensions and Economic Growth Directly Linked? New Empirical Results for Some OECD Countries

Roberto ERCEGOVAC, Mario PEČARIĆ, Ivica KLINAC:
What Determines the Price to Book Ratio in the European Banking Sector

Matěj OPATRNÝ:
The Impact of EU Accession on Farm Production in the Czech Republic: A Synthetic Control Method Approach

Časopis Czech Journal of Economics and Finance je vydáván Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy a v současné době jeho redakční radu tvoří šéfredaktor Roman Horváth a hlavní redaktoři Jarko Fidrmuc (Zeppelin University, Friedrichshafen), Martin Fukač (New Zealand Treasury), Evžen Kočenda (IES FSV UK), Ondřej Schneider (IES, IIF), a Laurent Weill (University of Strasbourg).

Autor - Barbora Holková

Prosinec 2020