Přihlaste svou diplomovou práci do soutěže o Cenu profesora Michala Mejstříka

14.10.2021

V rámci dvacátého ročníku oceňování nejlepších bank a pojišťoven “Mastercard Banka roku 2021” bude letos poprvé na počest profesora Michala Mejstříka, předního českého ekonoma a zakladatele IES, udělena také cena za mimořádně přínosnou diplomovou práci v oboru ekonomie, nesoucí jeho jméno.

O Cenu profesora Michala Mejstříka se mohou ucházet autoři a autorky diplomových prací obhájených v období od 1. 9. 2020 do 30. 9. 2021 na vysoké škole v České republice v oboru ekonomie, případně oboru úzce souvisejícím. Práce by měla mít mimořádný přínos pro rozvoj oboru, zejména z hlediska praktické využitelnosti nashromážděných poznatků.
Cena je dotována celkovou částkou až do výše 50 000 Kč.

Zaslané diplomové práce budou hodnotit členové odborné poroty ocenění Banka roku. V té letos nově zasednou Mojmír Hampl (KPMG), Veronika Jůvová (Conseq), Marie Karfíková (profesorka finančního práva PF UK), David Manych (partner Natland), Martin Prunner (Global Sales Executive ve společnosti PayU), Karel Šulc (místopředseda představenstva Fincentrum & Swiss Life Select) a Ilona Švihlíková (prorektorka Vysoké školy obchodní). Slavnostní vyhlášení se uskuteční dne 18. listopadu v Obecním domě v Praze.

Uzávěrka přihlašování diplomových prací do soutěže: 28. 10. 2021.

Diplomovou práci v elektronické podobě zasílejte na e mailovou adresu info@boyawards.cz.
Práce musí být doručena včetně kopií posudků vedoucího a oponenta diplomové práce a průvodního dopisu v českém jazyce, ve kterém budou uvedeny kontaktní údaje diplomanta/ky (kontaktní adresa, e-mail a tel. číslo).
Bližší informace získáte na: info@boyawards.cz (Adam Zvonař, Filip Novák).

Foto: Shutterstock

Autor - Barbora Holková