Alumni Chair je udělována sdružením Alumni zejména za pomoci našich sponzorů. V budoucnu bychom chtěli podporu IES touto formou dále navýšit a hledáme tak další sponzory z řad firem, nadací nebo i soukromých osob. Ti se tak mohou přímo podílet na rozvoji ekonomického výzkumu a výuky ekonomických věd na IES FSV UK.

Sdružení Alumni svým sponzorům nabízí možnost prezentace na těchto stránkách, možnost účasti a prezentace na pravidelných banketech, pořádání odborných přednášek pro studenty, nebo dokonce také pojmenování Alumni Chair jménem jejich společnosti.

Do budoucna uvažujeme o navýšení podpory pro IES skrze ocenění Alumni Chair. Další sponzoři jsou proto vítáni. Pro více informací a detailní nabídku pro sponzory nás můžete kontaktovat

Aktuální sponzoři:

EY