Akce Alumni

Dovolujeme si Vás pozvat na valnou hromadu (spolku) Sdružení IES FSV UK, která se bude konat 2. 2. 2017, od 10:00 v prostoru chodby před učebnou 109. Cílem této valné hromady je doplnění jinak odsouhlasených stanov o jednu větu, která chyběla rejstříkovému soudu, aby uznal transformaci sdružení na spolek.

Souhlas s novými stanovami můžete vyjádřit svým podpisem na listině, která bude od 20. 1. 2017 ležet na sekretariátu IES. Stanovy s vyznačenou větou, která soudu chyběla, naleznete v příloze.

Setkání IES Cargo Gallery Boat - 2. 12. 2016

Pozvánka.

IES Alumni si Vás dovoluje pozvat na účast na Shromáždění členů, která se bude konat na tomto IES Alumni Setkání. Na programu jednání bude hlasování o změně názvu sdružení na spolek a aktualizaci stanov, o zvýšení počtu členů Představenstva a o jmenování nových členů Představenstva.

Piknik IES ve Stromovce - 13. 6. 2015

I letos budeme pokračovat v pořádání absolventských IES pikniků. Budeme se znovu těšit na setkání tentokrát ve Stromovce, v sobotu 13. 6., na louce před bývalou Šlechtovou kavárnou, na místě vyznačeném v mapce níže. Opět jsou vítáni Vaši partneři, děti nebo přátelé. Tentokrát bude program rozšířený o společnou cyklojízdu do Klecánek a zpátky. Sraz pro cyklisty bude na vyznačeném místě ve 14:00. Ostatní se mohou scházet na piknik od 15:00, deky, víno a občerstvení s sebou. Pro děti budou připravené malé soutěže.

Výroční setkání Alumni IES

Dovolujeme si Vás pozvat na výroční setkání Alumni IES, které se bude konat ve čtvrtek 6. listopadu 2014, od 19:00. Setkání bude letos probíhat v neformálním prostředí Restaurace Ostrovní (http://www.restauraceostrovni.cz/). Vstupné na akci bude letos pouze dobrovolné, přičemž veškerý výtěžek bude věnován na Alumni Chair. Z toho důvodu také nebude v restauraci jídlo či nápoje zdarma, ale každý bude zodpovědný za svou útratu. Budeme se na Vás těšit.

Piknik IES

V neděli 28. 9. 2014 od 15:00 konal již druhý piknik IES v letošním roce. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Počasí nám tentokrát přálo a troufáme si říci, že akce proběhla ke spokojenosti dospělých i dětí. Budeme se těšit na další piknik někdy na jaře.

,

EY