Novinky (archiv)

Studijní pobyty v zahraničí (mezifakultní dohody)

26.01.2015   |   Ing. Dagmar Schnellerová

OZS informuje o možnostech semestrálních pobytů v zahraničí na univerzitách v USA, Hong Kongu, Koreji a v Rusku. Jedná se o výjezdy v rámci mezi-fakultních dohod v AR 2015/2016. Termín podání přihlášek je středa, 11. února 2015. Více informací najdete na webových stránkách OZS.

IES FSV UK již počtvrté obhájil prvenství mezi ekonomickými školami v žebříčku HN

22.01.2015   |   Ing. Petra Dědková

Stejně jako v minulých třech letech je i letos Institut ekonomických studií FSV UK nejlépe hodnocenou ekonomickou školou v ČR dle žebříčku Hospodářských novin.

Deník nejvíce ocenil světovost IES FSV UK a kvalitu vědecké práce. Především díky propracovanému systému zahraniční spolupráce a výuce převážně v angličtině má většina studentů šanci vyjet do zahraničí. O kvalitě výzkumu pak svědčí řada ocenění, která za své publikace naši kolegové pravidelně získávají. IES FSV UK má zároveň nejvíce doktorandů z hodnocených ekonomických škol.

Obhajoba prvenství je pozitivně vnímána i některými potenciálními zaměstnavateli našich absolventů, kteří žebříček považují za jedno z relevantních kritérií při porovnávání vzdělání jednotlivých uchazečů.

Kompletní žebříček nejlepších vysokých škol v ČR najdete v dnešním vydání Hospodářských novin, nebo na webu ihned.cz.

Přístup k 247 časopisům v oborech Economics, Finance, Business & Industry z nakladatelství Taylor & Francis

21.01.2015   |   Ing. Dagmar Schnellerová

Studenti mají nově v tomto roce přístup k 247 časopisům v oborech Economics, Finance, Business & Industry z nakladatelství Taylor & Francis v tomto odkazu. 

Sledujte program stáží

21.01.2015   |   Ing. Petra Dědková

V rámci služeb kariérního poradce byla rozšířená rubrika Nabídka stáží. V průběhu celého roku, tedy nejen školního, se zde nacházejí nabídky práce ve společnostech, kde studenti mohou uplatnit své školní znalosti a rozšířit je o tolik potřebnou praxi. Současně je možné za tyto stáže získat kredity v rámci bakalářského předmětu Internship JEB134. V nabídce je i několik stáží v zahraničí, za které zase mohou získat kredity studenti magisterského cyklu.

Mezi společnosti, které v loňském roce nabízely stáže nebo zkrácené pracovní úvazky vhodné pro studenty, patřily například ČSOB, Česká spořitelna, Deloitte, BCG, KPMG nebo i státní instituce jako Ministerstvo financí či Exportní a garanční pojišťovací společnost. V zahraničí se pak studenti mohli ucházet o pozice ve Světové bance, Evropském hospodářském a sociálním výboru nebo v Evropské komisi.

Představujeme vám nový Newsletter IES FSV UK 2014

21.01.2015   |   Ing. Petra Dědková

V novém vydání našeho Newsletteru vás seznámíme se špičkovým výzkumem na našem Institutu v minulém roce. Rovněž přinášíme přehled o řadě ocenění našich studentů a absolventů v tuzemských i mezinárodních soutěžích. Představíme vám prof. Jakoba de Haana, hlavního hosta zářiové konference IES Economic Meeting, který hovořil o svém výzkumu a práci v nizozemské centrální bance. Spustili jsme nový web pro zájemce o studium, studujIES.cz. V neposlední řadě se dozvíte o práci naší kariérní poradkyně a studentského E-klubu.

Přejeme Vám příjemné a inspirativní čtení.

Studentské peníze: Podávání žádostí

20.01.2015   |   Ing. Dagmar Schnellerová

Studentská komora Akademického senátu FSV UK plánuje přidělovat prostředky z fondu Studentských peněz na únorovém zasedání AS FSV UK. Deadline pro podávání žádostí je v sobotu 31. 1. 2015 ve 12.00. Prostředky slouží k podpoře studentského života na FSV UK. Žádosti, prosím, podávejte v elektronické podobě na e-mail studentskepenize@fsv.cuni.cz. Součástí žádosti musí být návrh rozpočtu akce. Prezentace projektů proběhne před zasedáním AS FSV UK dne 3. 2. 2015. Detaily naleznete na zde.

Fond mobility UK 2015

20.01.2015   |   Ing. Dagmar Schnellerová

OZS informuje  o možnost získání prostředků z Fondu mobility UK pro výjezdy do zahraničí v zimním semestru 2015/2016. Více informací najdete na webových stránkách OZS: http://intranet.fsv.cuni.cz/FSVINT-1334.html

Den otevřených dveří proběhl za velkého zájmu studentů

19.01.2015   |   Ing. Petra Dědková

Den otevřených dveří na Institutu ekonomických studií FSV UK v Opletalově ulici proběhl v pátek 16. ledna.  Ředitel IES FSV UK Martin Gregor se ve své prezentaci podělil se studenty o důležité informace týkající se studia, upozornil na novinky a vyjmenoval příležitosti, které na ně čekají. Zástupci studentské organizace E-klub následně představili všechny akce, které pro budoucí studenty připravili, a všem přítomným předali důležité rady, jak zvládnout náročné studium.  Na oficiální prezentace navazovala neformální diskuze. 

Po celý den byla otevřena celá budova IES FSV UK a všichni zájemci si tak mohli prohlédnout přednáškové místnosti, knihovnu a počítačové učebny.

DART – Doctoral Program in Accounting, Reporting, and Taxation

15.01.2015   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

We invite excellent students to apply for our accounting doctoral program DART, starting its next round on October 1, 2015. DART specializes in the area of accounting, reporting, and taxation with a focus on economics-based research, applying quantitative research methods and modeling. It is a joint PhD program of two major Austrian Universities, located in Graz and in Vienna. The program is fully taught in English and covers all areas of accounting research. Admission is open and will continue until all positions are filled. Applications should be received at by March 31, 2015 at latest. Early application is strongly encouraged. DART website: http://www.dart.ac.at.

Univerzitní Maraton: Běh o pohár rektora Univerzity Karlovy – sestavte štafetu FSV

14.01.2015   |   Ing. Šárka Bokočová

Dejte dohromady tým 4 lidí a poběžte onu jedinečnou vzdálenost 42 kilometrů ve formě štafety v dalším ročníku Univerzitního maratonu, jehož hlavním patronem je Univerzita Karlova v Praze.
FSV UK podpoří štafety svých studentů a uhradí 50% startovného. Pokud chcete přihlásit štafetu studentů FSV, kontaktujte Sylvii Fišerovou na e-mailu sylvie.fiserova(at)fsv.cuni.czUniverzitní maraton - Běh o pohár rektora UK

KPMG International Case Competition - přihlášky do 18. 1.

12.01.2015   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Do neděle 18. 1. se můžete hlásit do soutěže KPMG International Case Competition. Soutěž je určena především studentům 4. a 5. ročníků, kteří mají možnost si vyzkoušet práci na projektech a vývoj inovativních řešení v praxi. Vítězné národní teamy se zúčastní mezinárodního finále, které proběhne v Dubaji. Podrobnosti naleznete zde.

Den otevřených dveří již 16. ledna

12.01.2015   |   Ing. Petra Dědková

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na IES FSV UK na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 16. ledna 2015. Budova bude otevřena od 9 hodin, program zahájíme v 9:30.

O užitečné informace, rady a tipy se podělí ředitel IES FSV UK Martin Gregor a garant bakalářského programu Tomáš Cahlík. Jak vypadá studentský život Vám přiblíží zástupci studentského klubu, kteří také představí nejdůležitější akce akademického roku.

Celý den bude budova IES FSV UK v Opletalově ulici 26, Praha 1, volně přístupná. 
Přijďte se zeptat na vše, co Vás zajímá, těšíme se na Vás!

Program Dne otevřených dveří naleznete zde.
Podrobnější informace o studiu na IES FSV UK naleznete na webu studujIES.cz nebo na stránce Zájemci o studium.

CFA Awareness Scholarships

09.01.2015   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

We are awarding three (3) CFA Program Awareness Scholarships to best students interested in taking CFA Program exams. Awareness Scholarships are designated for key influencers in the academic and financial communities, including students affiliated with our Recognized Universities. The scholarships substantially reduce the CFA Program enrollment and exam registration fee.

The deadline for your application is January 19. Your application package should consist of your CV, transcript of grades and Verification Form. Submit your package as a hard copy at the secretariat. The results will be communicated via email.

Deadline for Master's Thesis Proposals is February 13, 2015

07.01.2015   |   PhDr. Tomáš Havránek Ph.D.

Dear students, please note that the topic of your thesis must be confirmed by your supervisor in the Student Information System one year before the defense. If you want to defend your thesis at the end of the Winter Semester 2015/2016, the deadline is February 13, 2015. Send the proposal (following the template available on the website of JEM001 in the SIS) to all teachers of the master thesis seminar by February 13. You can choose from a list of offered topics or come up with your own topic and try to contact a suitable advisor. I recommend you choose a narrowly defined empirical topic. Use the SIS module "Thesis (Selection of subject)" to assign to your topic. If your topic is not in the list, ask your supervisor to publish it. Please read carefully the information available on the seminar website in the SIS.

Výsledky soutěže IES-ČSOB za rok 2014

07.01.2015   |   Ing. Petra Dědková

Dne 18. prosince 2014 proběhlo v prostorách Era Svět vyhlášení výsledků nejlepší bakalářské a diplomové práce soutěže IES-ČSOB na téma "Bankovnictví, finance a důvěra". Ocenění studenti Aneta Mohylová (1.místo), Matěj Kuc (2.místo) a Jan Mareš (3.místo) při této příležitosti představili výsledky svých závěrečných prací. Vítězům gratulujeme!

 

Informace k rigoróznímu řízení v roce 2014/2015

05.01.2015   |   Ing. Dagmar Schnellerová

S platností od 1. 11. 2014 byly zrušeny pochvaly děkana za vynikající závěrečnou práci. Pro práce, které získaly pochvalu děkana a u nichž bude rigorózní řízení započato před 1. 10. 2015, budou komise postupovat dle staré metodiky (práce s pochvalou budou uznávány za práce rigorózní). Podbrobná instrukce je zde.

TERMÍNY KONÁNÍ STÁTNÍCH ZÁVĚREČNÝCH ZKOUŠEK V ROCE 2015

02.01.2015   |   Ing. Dagmar Schnellerová

Bakalářské SZK se budou konat 20.1., 16. - 18.6. a 8.-10.9.2015, magisterské SZK 11.2., 22.-23.6. a 29.-30.9.2015 a rigorózní zkoušky 23.3.2015. Časový harmonogram bude uveřejněn týden před příslušnou SZK.

Trh s doučováním na IES

01.01.2015   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

Před zkouškovým obdobím připomínáme existenci skupiny na facebooku, která slouží jako trh doučování na IES. Pokud máte zájem doučovat anebo být doučován, zapojte se do skupiny a napište svoji poptávku/nabídku. Doučování se mohou účastnit i lidé zcela mimo IES. Podmínky doučování a kompenzace jsou plně na domluvě jednotlivých stran.

The Czech Economic Review, Vol. 8, No. 3

22.12.2014   |   PhDr. Lenka Šťastná Ph.D.

A new issue of the Czech Economic Review is just coming out. See table of contents:

The journal is published by Faculty of Social Sciences, Charles University and is currently edited by Martin Gregor (Managing editor, Charles University), Randal Filler (City University of New York), František Turnovec (Charles University) and Milan Vlach (Charles University; KCGI, Kyoto).

Informace z listopadového a prosincového zasedání Akademického senátu FSV UK

22.12.2014   |   PhDr. Jiří Kukačka

V proklicích naleznete zápis z listopadového a prosincového zasedání Akademického senátu FSV UK. Nejdůležitějšími body na programu byly v listopadu: podmínky přijímacího řízení do doktorského studia, volba PhDr. Ing. Petra Soukupa do Rady vysokých škol, informace z výběrových řízení na vedoucí CIVT, studijního oddělení, KJP a ředitelů institutů; v prosinci: Studentské peníze 2014, převolení předsednictva AS FSV UK, předávání Zlatých kurzů, doplňovací volby do AS UK - senátorem se stal Jan Málek z IES, změna Pravidel pro sestavování rozpočtu FSV UK, změny Volebního a jednacího řádu a Statutu FSV UK. V případě jakýchkoli dotazů či podnětů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

Company Valuation (JEM132) Rescheduled to the Fall Term

19.12.2014   |   Jiří Novák M.Sc., Ph.D., Deloitte Corporate Chair

Dear students, please note that since the next calendar year 2015 the course of Company Valuation (JEM132) will be re-scheduled from the spring term to the fall term to coincide with the CFA Research Challenge competition. Both four-year and fifth-year students are welcome to take the course in the fall.

Letní jazykové kurzy němčiny

18.12.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

OZS informuje o nabídce letních jazykových pobytů v Německu. Termín konání jazykových kurzů se liší dle jednotlivých univerzit (červen - září). Převážná většina kurzů se koná v měsíci srpnu. Termín podání přihlášek je středa, 21. ledna 2015

Stipendijní pobyty v SRN a Švýcarsku

18.12.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

OZS informuje o nabídce stipendijních pobytů pro studenty a doktorandy FSV na německých a švýcarských univerzitách v akademickém roce 2015/2016 v rámci meziuniverzitních dohod. Termín podání přihlášek je středa     4. března 2015. Více informací najdete na webových stránkách OZS

Zahraniční pobyty (Austrálie, Čína, USA a NZ)

17.12.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

OZS informuje o možnostech výjezdů pro studenty FSV v rámci mezifakultních a meziuniverzitních dohod do Austrálie, Číny, do USA a na Nový Zéland v akademickém roce 2015/2016. Uzávěrka přihlášek je 21. ledna 2015. Více informací najdete na webových stránkách OZS.

Cena pro mladé autory

16.12.2014   |   Ing. Petra Dědková

Michal Červinka získal v soutěži o nejlepší publikaci roku 2014 cenu pro mladé autory za podíl na práci „On Stability of M-stationary Points in MPCCs“ a to na základě svého působení v Ústavu teorie informace a automatizace Akademie věd České republiky, který cenu uděluje. Blahopřejeme!

 

Předávání ocenění Zlatý kurz za LS 2013/2014

12.12.2014   |   Ing. Petra Dědková

Dne 2. prosince 2014 se při příležitosti zasedání Akademického senátu FSV UK uskutečnilo předávání ocenění Zlatý kurz za vedení kurzů, které byly nejlépe hodnoceny při tradičním hodnocení kurzů FSV UK za letní semestr akademického roku 2013/2014.

Za IES FSV UK ocenění získali Mgr. Tomáš Hülle, RNDr. Tomáš Bárta, Ph.D., RNDr. Ondřej Kurka, Ph.D. a doc. RNDr. Ondřej Kalenda, Ph.D., DSc.

Oceněným blahopřejeme!

Fotogalerie zde.

Známe letošní vítěze soutěže Energy Economics Contest

11.12.2014   |   Ing. Petra Dědková

V úterý 2. prosince 2014 byli na konferenci Energetika očima expertů slavnostně vyhlášeni vítězové soutěže Energy Economics Contest. Studenti IES uspěli ve dvou kategoriích - nejlepší bakalářská a diplomová práce v oblasti energetické ekonomie. 

Cenu za nejlepší bakalářskou práci "Price Elasticity of Electricity Demand: A Meta Analysis" získal Přemysl Horáček.

Cenu za nejlepší diplomovou práci "Current Situation on the Czech Electricity Market: with an Emphasis on the Fourth Regulatory Period of the Czech Energy Regulatory Office" si odnesl Štěpán Krška.

Oběma vítězům blahopřejeme!

Provozní doba během vánočních prázdnin

11.12.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

Ve dnech 22. prosince 2014 až 1. ledna 2015 budou budovy Hollar a Opletalova uzavřeny.

Sháníme vyučující matematky a logiky na ISS

11.12.2014   |   PhDr. Ing. Petr Soukup

Pro výuku cvičení z matematiky a logiky pro sociology na ISS (sylabus je v prolinku titulku) sháníme cvičící. Podmínkou je ukončené bc. vzdělání a chuť učit. Samozřejmostí je finanční odměna. Zájemci nechť píší paní Vojanové emailem (vojanovaj(at)fsv.cuni.cz). Díky, Petr Soukup

Introduction to Auctions

11.12.2014   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

Our alumnus Jakub Kastl, Assistant Professor at Stanford University and currently also Visiting Professor at Princeton University, is giving a crash mini-course on auctions at the IES. The 3-day course is scheduled for December 15-17, 2014.

The course on auction markets will examine how auction theory performs on the real markets including eBay, Treasury Auctions, Liquidity and Electricity Auctions and Sponsored Ad Auctions. The course is a unique opportunity to gain first-hand knowledge about auctions from a top expert in the field.

The course starts on Monday, December 15, 12:30-14:00, in Room 314. The next sessions are on Tuesday 11-14 and on Wednesday 17-20. Enrolment will be organized in the first lecture.

Testování sítě eduroam

10.12.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

V týdnu od 15. do 19. prosince bude v Hollaru a v budově Opletalova vypnuta síť FSV Open. Cílem je otestovat funkčnost sítě Eduroam za plného provozu. Přístup do sítě eduroam má k dispozici každý, kdo používá přihlašovací údaje a heslo do CAS, tj. zaměstnanci i studenti (používají je v SIS). Uživatelský návod pro nastavení loginu a hesla do eduroam je k dispozici na stránkách CIVT zde. Pokud by byl potřeba wifi přístup pro větší skupinu uživatelů, kontaktujte prosím pracovníky CIVT ( P. Gottfrieda na IES, příp.vedoucího CIVT p. Ježka).

Mentoring

09.12.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

V letním semestru zahajujeme pilotní provoz projektu „Mentoring“. Již v tuto chvíli můžete posílat přihlášky. Ze zájemců bude vybráno několik studentů, kteří budou moci konzultovat svou kariéru, cíle a nápady s profesionály z oboru. Hlavním přínosem mentorů je, aby studentům, kteří vědí, co chtějí, pomohli dosáhnout jejich cíle, a těm, kteří se teprve hledají, usnadnili nalezení správné cesty.

Mentoring bude probíhat formou několika schůzek a prostřednictvím e-mailu, v případě mentorů pracujících v zahraničí pouze formou e-mailu. Zájemci, kteří by se rádi zúčastnili mentoringu, ať pošlou své CV a motivační dopis vysvětlující, co od mentoringu očekávají a proč by se chtěli projektu zúčastnit, případně i obor (například bankovnictví, audit, energetika atd.), který je zajímá, na adresu kariérního poradce – Elišky Šerhantové. Deadline pro odevzdání přihlášek je 31. 12. 2014. V případě dotazů nebo zájmu o další informace se obraťte tamtéž.

Soutěž CERGE-EI „New Economic Talent 2015“

09.12.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

CERGE-EI společně s Nadací CERGE-EI vyhlašuje soutěž „New Economic Talent 2015“ jejímž cílem je podpořit zájem o ekonomický výzkum. Soutěž je mezinárodní a účastnit se mohou studenti bakalářského a magisterského studia a také čerství absolventi, do dvou let od ukončení studia. Deadline pro přihlášky do soutěže je 28. února 2015. Detaily naleznete zde.

Topics in Industrial Organization last lecture - Vladimír Železný

08.12.2014   |   PhDr. Jiří Schwarz

All students are invited to the last Topics in IO lecture which will be given by Vladimír Železný, the person who was behind the start and successful development of the first commercial TV channel in the Czech Republic. If you are interested in the topic of TV and media, and want to hear about the current challenges in this area, join us this Wednesday at 15.30 in room 314!

Poslední číslo (6/2014) Czech Journal of Economics and Finance

04.12.2014   |   Ing. Šárka Bokočová

 přináší tyto články:

 

The journal is published by Faculty of Social Sciences, Charles University and is currently edited by Roman Horváth (Editor-in-Chief), and Senior editors: Jarko Fidrmuc (Zeppelin University, Friedrichshafen), Martin Fukač (New Zealand Treasury), Evžen Kočenda (CERGE-EI), Ondřej Schneider (IES, IIF), and Laurent Weill (University of Strasbourg).

 

studujIES.cz

02.12.2014   |   Ing. Petra Dědková

Dovolujeme si vám představit zcela nové webové stránky studujIES.cz  určené pro zájemce o studium na IES FSV UK. Doufáme, že se vám líbí a pomůžete nám se šířením této informace mezi veřejnost!

Mladý ekonom

02.12.2014   |   Ing. Petra Dědková

Přinášíme výsledky 21. ročníku soutěže Mladý ekonom roku 2014. Vyhlášení výsledků a předání výher proběhlo v rámci 8. bienální konference ČSE dne 29. listopadu 2014 v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze. Ocenění v roce 2014 získali:

1. místo - Vojtěch Bartoš (CERGE-EI, absolvent magisterského studia IES FSV UK) se soutěžní prací "Sharing norms during seasonal food shortages: Experimental evidence from Afghanistan"

 2. místo - Olga Popova (CERGE-EI) se soutěžní prací "Can Religion Insure against Aggregate Shocks to Happiness? The Case of Transition Countries"

3. místo - Klára Kalíšková (CERGE-EI, absolvent magisterského studia IES FSV UK) se soutěžní prací "Labor Supply Consequences of Family Taxation: Evidence from the Czech Republic"

Cena Karla Engliše - Simona Malovaná (IES FSV UK) se soutěžní prací "Foreign Exchange Interventions at the Zero Lower Bound in the Czech Economy: A DSGE Approach"

Čestné uznání - Dominika Rečková (IES SV UK) se soutěžní prací "Publication Bias in Measuring Anthropogenic Climate Change"

Všem výhercům srdečně blahopřejeme!

Diplomky na stojáka

02.12.2014   |   Ing. Petra Dědková

Ve středu 3. prosince v 18:00 v Era světě (Jungmannovo náměstí 767/6, Praha 1) bude odborná porota (Jan Bureš, Petr Janský, Julie Hrstková, Vladimír Pikora, Ladislav Mach a další) i publikum hlasovat o nejlepší prezentaci diplomové práce studentů ekonomických oborů. Vítěz si odnese 10.000 Kč na své studijní cesty dle vlastního výběru.

Osobní medailonky soutěžících naleznete zde (za IES FSV UK - Jana Malíčková):
http://www.diplomkynastojaka.cz/index.php/prezentace-2014/ekonomicke-podzim

Prezentace mohou být inspirací i pro všechny studenty, kteří k psaní své závěrečné práce teprve směřují.

Více informací o celém večeru najdete na www.diplomkynastojaka.cz nebo na facebook.com/diplomkynastojaka

Zúčastněte se průzkumu Universum Career Survey 2015

01.12.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Chcete se dozvědět, jaký kariérní typ jste? Kde byste měli hledat práci? Nebo Vás zajímá, jaký kariérní profil mají Vaši vrstevníci? Zapojte se do průzkumu Universum - http://uledge.co/UKIES. Ten ročně vyplní více než 700 000 studentů z více než 1 700 škol z celého světa, ve 28 zemích včetně České republiky. Celkové výsledky jsou používány ke zlepšení globálního pracovního prostředí. Z průzkumu navíc každý rok vzejde žebříček TOP 100 IDEAL Employers, který je sestavený podle preferencí studentů vysokých škol v České republice. Vyplněním získáte zdarma ke stažení kariérní průvodce a možnost vyhrát kávovar.

Seminář ERASMUS - POZOR ZMĚNA

01.12.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

Z důvodu velkého zájmu studentů o seminář 'Studentské výměny v programu ERASMUS+ pro akademický rok 2015/16' byl seminář přesunut na pátek, 12. prosince od 9.30 ráno do budovy IES, Opletalova 26, místnost 109

Seminář je určen všem studentům FSV, kteří by v průběhu akademického roku 2015/2016 rádi absolvovali studijní pobyt na zahraniční univerzitě prostřednictvím programu ERASMUS+. OZS přítomné seznámí nejen s aktuálními náležitostmi vlastních studijních pobytů (poradí jak se přihlásit, na koho se obracet, jak se připravit na výběrové řízení, atd.), ale dostatečný prostor bude zejména dán na odpovědi všech otázek studentů FSV. 

K účasti na semináři je nutná registrace na e-mail svoz@fsv.cuni.cz
. Stávající registrace na předchozí termín jsou platné, zájemci obdrží nové potvrzení e-mailem.

|<  <<  <  1-40  41-80  81-120  121-160  161-200  201-240  241-280  281-320  321-360  >  >>  >|