Novinky (archiv)

Nabídka pracovního místa ve státní instituci – oddělení Fiskální projekce a ekonomické modelování

15.05.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Zájemci o full time pozici v oddělení Fiskální projekce a ekonomické modelování, hlaste se prosím Elišce Šerhantové, která Vám podá bližší informace. Náplní práce bude podílení se na tvorbě a rozvoji ekonomických a ekonometrických modelů zaměřených na makroekonomické a fiskální predikce, simulace dopadů opatření hospodářské politiky na makroekonomický vývoj a na analýzách citlivosti makroekonomických a fiskálních agregátů na relevantní šoky.

Jozef Baruník, Roman Horváth a Kateřina Šmídková publikovali článek v IJCB

14.05.2014   |   Ing. Petra Dědková

Blahopřejeme kolegům z IES k publikaci článku v časopise International Journal of Central Banking. Článek „Are Bayesian Fan Charts Useful? The Effect of Zero Lower Bound and Evaluation of Financial Stability Stress Tests“ vydali ve spolupráci s Michalem Frantou (ČNB).

Časopis International Journal of Central Banking patří mezi 50 nejlepších ekonomických časopisů na světě dle rekurzivního impakt faktoru z databáze RePEc. 

Portál IHNED.cz se věnuje zmíněnému článku pod názvem "Čeští ekonomové umějí pomoci centrálním bankám. Jejich závěry otiskl prestižní časopis". 

Odloženo na 31. 5. !!! - „IES Alumni piknik“ na Ladronce, přijďte i rodinou!

12.05.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

V sobotu 31. 5. 2014 od 15:00 se uskuteční další z řady neformálních setkání absolventů IES. Budeme na Vás těšit na Ladronce, v oblasti znázorněné na přiložené mapce. Tentokrát s sebou vezměte i své partnery, děti, sportovní vybavení, piknikové koše a dobrou náladu. Budeme rádi, když využijete příležitosti společně si zasportovat, popovídat si a užít si příjemné odpoledne se spolužáky z IES. Veškeré sportovní aktivity budou neorganizované, takže je na Vás, jestli si s sebou vezmete běžecké vybavení, in-line brusle, nebo jen láhev vína a deku. Pro děti budeme mít připraveno pár nenáročných aktivit, aby se nenudily. V případě deště bude akce přesunuta na pozdější datum.

Deadline for Master Thesis Proposals is June 20, 2014

08.05.2014   |   PhDr. Tomáš Havránek Ph.D.

If you want to defend your thesis next year in the summer semester, your topic must be confirmed by your supervisor in the Student Information System by June 20, 2014 (use the "Thesis" module).
Then by July 31, 2014, you must send the detailed thesis proposal, conforming to the template and approved by your supervisor, to mejstrik@fsv.cuni.cz , tomas.havranek@ies-prague.org, and zuzana.irsova@ies-prague.org. Note that this version of the proposal should not be signed; you and your supervisor will only sign the final version later on.
You can choose from a list of topics in the SIS or come up with your own topic. In any case, you must find a suitable advisor willing to work with you.

Doc. Roman Horváth Ph.D. se stal prezidentem České společnosti ekonomické

07.05.2014   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

Česká společnost ekonomická (ČSE) je občanským sdružením odborných pracovníků a příznivců oboru ekonomie. Hlavním posláním ČSE je napomáhat rozvoji a popularizaci ekonomie v České republice způsobem, který respektuje a podporuje pluralitu názorů a svébytný vývoj jednotlivých ekonomických směrů.

K dosažení tohoto cíle ČSE zejména pořádá přednášky a semináře, organizuje soutěže mladých ekonomů a vydává publikace s ekonomickým obsahem. Jednou za dva roky pořádá bienální konferenci, která se v ročním intervalu střídá s pořádáním valného shromáždění.

Zemřela prof. Kateřina Šmídková

06.05.2014   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

Prof. Kateřina Šmídková, ředitelka ekonomického výzkumu v ČNB a profesorka ekonomie na IES FSV UK, zemřela po dlouhé nemoci ve věku 46 let.

Profesorka Kateřina Šmídková byla jednou z předních odbornic na monetární ekonomii, která si získala vysokou reputaci v ČR i zahraničí. Na IES FSV UK působila více než 10 let a za tu dobu významně přispěla k výuce monetární ekonomie a problémů evropské ekonomické integrace.

Slovy guvernéra ČNB Miroslava Singera, "... výzkum v České národní bance dokázala posunout během velmi krátké doby na absolutní špičku mezi centrálními bankami srovnatelně velkých zemí v jakémkoliv mezinárodním kontextu."

Krátké zamyšlení pohledem profesně blízkého kolegy nabízí i doc. Zdeněk Tůma, ex-guvernér ČNB: 

"Je vždy smutné, když nás opustí někdo blízký a je to o to smutnější, jde-li o osobnost, která měla svůj osobní a pracovní zenit ještě daleko před sebou. Do této kategorie lidí se tento týden bohužel zařadila i kamarádka, kolegyně, výrazná osobnost české ekonomie, dlouholetá vedoucí výzkumu v České národní bance a profesorka na Institutu ekonomických studií FSV UK Kateřina Šmídková. Katka posunula ekonomický výzkum v naší centrální bance do první světové ligy a sama měla vysoký mezinárodní kredit. Byla to také ona, kdo stál u zrodu současné podoby měnové politiky před patnácti lety a po celou dobu významným způsobem ovlivňovala její vývoj. Každá diskuze s ní byla inspirativní a nutila k přemýšlení. Je pochopitelně jenom dobře, že se Katka před řadou let rozhodla svoje znalosti a zkušenosti předávat dalším generacím ekonomů a zařadila se mezi pedagogy na IES. Bude nám moc chybět."

Všem nám bude chybět její nadšení pro ekonomii, profesionální zápal a erudice. Čest její památce.

Panelová diskuze na téma POMŮŽE EU ČESKÉ EKONOMICE?

06.05.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

se koná v pondělí, 12. května 2014, 16:00 - 18:00 v prostorách Era svět, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1. V rámci debaty bude prezentována odborná studie představující hlavní legislativní výzvy pro Českou republiku v příštích letech, na kterou naváže diskuze kandidátů pro volby do Evropského parlamentu doplněná o komentáře odborného panelu a otázky publika. Debata se soustředí nejen na obecné otázky směřování evropské hospodářské integrace, ale také na některé konkrétní legislativní návrhy nebo iniciativy Komise, které jsou nyní připravovány formou veřejných konzultací. Registrujte se prosím k účasti zde do 11. května 2014.

Soutěž o nejlepší bakalářskou či diplomovou práci z oblasti energetiky

06.05.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Institut energetické ekonomie bude na podzim vyhlašovat soutěž o nejlepší práce z oblasti energetické ekonomie – Energy Economics Contest Vol. 4. Již nyní je možné zasílat příspěvky v kategoriích nejlepší diplomová, bakalářská, nezařazená odborná práce a příspěvek na blogu. Další informace naleznete na webu http://www.institutee.cz/.

Přednáška na téma: „Present regulatory and supervisory challenges“

05.05.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

se bude konat v pondělí 5.5.2014 od 18:30 hod. v učebně 206 na IES. Přednášet bude Ing. David Rozumek, který je ředitelem sekce Dohledu nad finančním trhem - ČNB.

Nabídka zaměstnání - koordinátor/ka evaluací

05.05.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Zájemci o výběrové řízení na full time pozici Koordinátor/ka evaluací ve státní instituci, prosím, obracejte se na Elišku Šerhantovou. Uzávěrka výběrového řízení je 9. 5.

Výsledky soutěže o nejlepší bakalářskou a diplomovou práci "Bankovnictví, důvěra a finance" za rok 2013

05.05.2014   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

Dne 30. 4. 2014 proběhlo v prostorách Era Svět vyhlášení výsledků nejlepší bakalářské a diplomové práce soutěže IES-ČSOB na téma "Bankovnictví, finance a důvěra".

1. místo vyhrál Tomáš Havlíček (na foto vpravo), 2. místo patří Adamu Klečkovi  (předávání cen se neúčastnil, nyní studuje na Universität St. Gallen) a 3. místo získal Tomáš Jelínek. Při této příležitosti studenti představili výsledky svých závěrečných prací.

Vítězům gratulujeme! 

Výhodná nabídka předplatného pro studenty

05.05.2014   |   Ing. Petra Dědková

Vydavatelství Economia připravilo nabídku předplatného pro studenty FSV výhodnější u některých titulů až o 40%. Pokud budou studenti objednávat předplatné přímo přes uvedený link, není třeba dodávat potvrzení o studiu. Bližší informace zde.

Studentské peníze: deadline k podávání žádostí

30.04.2014   |   Ing. Petra Dědková

Studentská komora AS FSV UK plánuje přidělovat další prostředky z fondu Studentských peněz na květnovém zasedání AS FSV UK. Deadline pro podávání žádostí je v sobotu 3. 5. 2014 ve 12.00. Prostředky slouží k podpoře studentského života na FSV UK. Žádosti podávejte v elektronické podobě na mail studentskepenize@fsv.cuni.cz. Součástí žádosti musí být návrh rozpočtu akce. Prezentace projektů proběhne před zasedáním AS FSV UK dne 6. 5. 2014. Detaily naleznete na http://intranet.fsv.cuni.cz/FSVint-823.html

Dlouhodobá stáž v neziskovém sektoru

30.04.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Zájemci o stáž v neziskovém sektoru, ve společnosti spolupracující s řadou významných firem, kteří by chtěli získat zkušenosti v oblasti CSR, podílet se na strategických diskuzích, přípravě analýz a event managementu firem, kontaktujte, prosím, Elišku Šerhantovou. Stáž je neplacená, s možností získání trvalejšího placeného kontraktu.

Panelová diskuse Stárnutí populace: Ekonomická hrozba, nebo nové podnikatelské příležitosti?

28.04.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

zahájí projekt (ne)stárneme! věnovaný dopadům demografických změn spojených se stárnutím populace. Diskuse se uskuteční 13. května 2014, 10:00-13:30, v sále Evropského domu, Jungmannova 24, 110 00 Praha 1 a její podrobný program naleznete v příloze.

Roční stáž ve významných firmách - UNI CHANCE

28.04.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Projekt UNI CHANCE, který zahrnuje praxi hned ve třech společnostech, je určený všem studentům, kteří studují alespoň 2. ročník vysoké školy. Vybraní studenti získají postupně zkušenosti v Pentě Investments, KPMG Česká republika a v České spořitelně, přičemž je nutné absolvovat pouze jedno výběrové řízení. Na praxi v příštím školním roce se můžete přihlásit na adrese www.unichance.cz.

Stáž v bankovnictví

23.04.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Pro informace o placené letní stáži v bankovnictví pro studenty bakalářského cyklu (podmínkou je ukončení 2. ročníku před zahájením stáže) kontaktujte Elišku Šerhantovou. Za absolvovanou stáž bude možné v zimním semestru získat 3 ETCS kredity.

Czech National Bank Research Open Day 2014

17.04.2014   |   PhDr. Tomáš Havránek Ph.D.

We invite all students and faculty members to the tenth CNB Research Open Day, which will be held in the Czech National Bank’s Commodity Exchange (Plodinová burza) building on Monday, 12 May 2014.

This event will provide an opportunity to see some of the best of the CNB’s current research work, to learn about the CNB Call for Research Projects 2015, and to meet CNB researchers informally.

Please note that places will be subject to availability owing to the limited capacity of the conference room. Registration is required: http://www.cnb.cz/en/research/seminars_workshops/research_open_day_2014_form.html

Roman Horváth hostujícím editorem nového vydání výzkumného bulletinu ČNB

16.04.2014   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

 

Doc. Roman Horváth, zástupce ředitele IES, editoval nové vydání Economic research bulletin aktuálně se zabývající metodologií stres testování českého finančního systému. Bulletin je pravidelně publikován Českou národní bankou. Na tomto vydání se rovněž podíleli i další kolegové IES.

Lecture of Miroslav Singer, CNB Governor, called "The Exchange Rate as a Monetary Policy Instrument"

15.04.2014   |   Ing. Petra Dědková

will be held in room 109 on April 17th, 2014 at 17h. Lecture will be in English, followed by discussion about his work in Czech.

Veřejná přednáška s názvem “Decentralizace školství, vedení škol a kvalita vzdělávání”

15.04.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

se bude konat v úterý 29. dubna v 16:30 hod v sídle CERGE-EI, Politických vězňů 7, Praha 1 v anglickém jazyce. CERGE-EI ji ve spolupráci s think-tankem IDEA pořádá u příležitosti návštěvy prof. Rivkina (University of Illinois, Chicago) v Praze, jednoho z nejvýznamnějších světových ekonomů školství, který se empiricky věnuje výzkumu kvality učitelů a ředitelů škol. Počet míst je omezen, proto prosím potvrďte svoji účast vyplněním krátkého dotazníku.

Invitation to a talk of Prof. Rita D'Ecclesia

13.04.2014   |   PhDr. Ladislav Krištoufek Ph.D.

Prof. Rita D'Ecclesia of University of Rome "La Sapienza", a current Chair of The European Working Group for Commodities and Financial Modelling, is giving a lecture on "Understading recent crude oil dynamics" as a part of the doctoral seminar Nonlinear Dynamic Economic Systems: Theory and Applications (NDES) at UTIA (www.utia.cz), room #3 on Thursday 17.4.2014 starting from 4PM. All Ph.D. students as well as other interested students or faculty members are sincerely invited.

Hodnocení kurzů začne již v pondělí 14.4.2014

11.04.2014   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

Od pondělí 13.4.2014 do pátku 2.5.2014 bude během přednášek a seminářů probíhat pravidelné hodnocení kurzů. Prosíme všechny studenty, aby se aktivně účastnili hodnocení ve všech navštěvovaných kurzech.

Výsledky hodnocení jsou zcela zásadní pro rozvoj institutu a každý chybějící dotazník nám komplikuje hodnocení kvality kurzů.

Martin Burda publikoval článek v Journal of Multivariate Analysis

11.04.2014   |   Ing. Petra Dědková

Blahopřejeme Martinu Burdovi (University of Toronto a IES FSV UK) k publikaci článku v časopise Journal of Multivariate Analysis. Článek Copula Based Factorization in Bayesian Multivariate Infinite Mixture Models je společná práce s Artemem Prokhorovem (University of Sydney).

Časopis patří mezi 50 nejlepších statistických časopisů na světě (dle Article Influence Score z databáze Web of Science).

Pozvánka na přednášku Prof. Rita L. D’Ecclesia (University of Rome “La Sapienza”)

10.04.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

na téma "Time varying correlation: a crucial measure in financial modelling". Prof. Rita Laura D'Ecclesia působí na Birkbeck University of London a je také nositelkou Chair of the Euro Working Group for Commodities and Financial Modelling-EWGCFM. Přednáška se koná v 9:00 hod. dne 17. 4. 2014 v seminární místnosti KPMS (1. patro) v budově Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze, Sokolovská 83, Praha 8.

Nové číslo fakultního časopisu Sociál

10.04.2014   |   Ing. Petra Dědková

V pondělí 14.4. vychází nové číslo fakultního časopisu SOCIÁL se SOUTĚŽÍ o lístky na PRAŽSKÝ MAJÁLES. Více informací o soutěži a jejích pravidlech najdete uvnitř časopisu. K dostání na VRÁTNICI.

Výběrové řízení na 6 míst akademických pracovníků v rámci Centra doktorských studií IES

10.04.2014   |   PhDr. Jan Soudek

Uchazečům o studium a studentům prvního ročníku programu Ph.D. na IES doporučujeme zvážit přihlášku do následujícího výběrového řízení do Centra doktorských studií.  Děkan Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení pro Institut ekonomických studií (IES, http://ies.fsv.cuni.cz/) na obsazení 6 míst akademických pracovníků na 0,1 úvazek. Požadavky: VŠ vzdělání odp. směru, studium prezenčního doktorského studia na IES v akademickém roce 2014/2015, znalost AJ. Nástup: září 2014. Přihlášky budou doložené životopisem, osobním dotazníkem, ověřenými kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání, seznamem publikovaných vědeckých a odborných prací a alespoň jedním akademickým doporučením. Přihlášky zasílejte do 30 dnů od uveřejnění inzerátu v denním tisku - a tedy do 24.4. - personálnímu referátu FSV UK, Smetanovo nábř. 6, 110 01 Praha 1. Více informací na stránkách pro uchazeče o Ph.D. program.

Nabídka práce v ČSOB

10.04.2014   |   doc. Roman Horváth Ph.D., ČSOB Corporate Chair

Československá obchodní banka, korporátní partner IES FSV UK, hledá vhodné kandidáty na tři analytické pozice v útvaru Customer Insight: Full time - Analytik, Intern - Analytik a Intern - Datový analytik.

Přednáška na téma: „Basel II – jenom regulace? IRB metoda vs. řízení kreditních rizik v praxi“

09.04.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

pana Jaroslava Ševčíka (Head Risk Regulation Specialist; Credit Risk Analyses & Reporting, Komerční banka, a.s.) se koná v pondělí 14.4.2014 od 18:30 hod. v učebně 206 na IES (Opletalova), bude v češtině.

Petr Teplý se stal členem mezirezortní komise pro ochranu spotřebitele

08.04.2014   |   PhDr. Martin Gregor Ph.D.

Na tiskové konferenci v pátek 4. dubna 2014 oznámil ministr průmyslu a obchodu Ing. Jan Mládek, CSc. vytvoření speciální komise, která bude mít na starosti ochranu spotřebitele včetně způsobu výpočtu RPSN. Členy komise budou zejména zástupci České obchodní inspekce, ministerstev a České národní banky. Dr. Petr Teplý byl do komise přizván jako nezávislý expert v oblasti spotřebitelských úvěrů, neboť je manažerem projektu Navigátor bezpečného úvěru, jehož odborným garantem je Prof. Michal Mejstřík. Celý záznam tiskové konference na ČT24 je k dispozici zde.

Přednáška "Investiční bankovniství v Londýně"

07.04.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

se koná 9. dubna 2014 v místnosti 109 od 18:30 h. Dozvíte se jak vypadá práce v investičním bankovnictví v Londýně, proč zde jít či nejít, jak se zde dostat a co pro to udělat. Na Vaše otázky odpoví Michal Šmída (DCM v Barclays Capital), Martin Vavrouch (M&A v BNP Paribas) a další hosté. Více na www.facebook.com/praguebankingclub.

Diskuse Evropský šalek čaje s britskou příchutí

04.04.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

proběhne 9. dubna od 15.00 hodin v Lichtenštejnském paláci (U Sovových mlýnů 506/4, Praha 1). Registrace je otevřena do 7. dubna na adrese velebilova.martina@vlada.cz. Více informací je uvedeno v přiložené pozvánce. Eurocentrum Praha

Nejlepší kurzy ZS 2013/2014

02.04.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

Nejlépe hodnocené kurzy předchozího semestru jsou následující:

  • Bakaláři: Matematika III (Bárta), International Trade (Benáček, Semerák), Game Theory and Political Economy (Gregor)
  • Magistři: Business Cycles Theories (Baxa, Vácha, Adam), Advanced Macroeconomics (Baxa, Hromádková), Advanced Econometrics (Baruník) 

Všem oceněným blahopřejeme. Rádi bychom také vyzvali studenty, aby se aktivně účastnili evaluace všech kurzů, kterých se účastní. Kladné ohlasy i kritické připomínky jsou zcela zásadní pro další rozvoj našich programů.

Skóre kurzu je dáno geometrickým průměrem celkové známky za kurz a známky za náročnost kurzu dle hodnocení studentů. Kurzy s velmi malým počtem dotazníků jsou z hodnocení vyloučeny.

Internships for Bachelor students

02.04.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

From the upcoming Winter term, Bachelor students will be entitled to earn 3 ECTS credits for an internship. The internship could be organized either by students themselves or by the newly established Career Coordinator who will be keen to help with the search. Career Coordinator will have a list of available internships which are suitable for our Bachelor students. Some of the internships will be for non-Czech speaking students in particular. Career Coordinator will be happy to help you with the decision-making process and recommend you several suitable slots. At the moment, we are in the course of preparing the list. If you have already applied (or you are applying now) for some internship that starts lately this year, you may also qualify for credits for that internship.

The rules are below: 

  • The internship must be a professional internship in the fields of economics and finance.
  • The internship has to be approved by the IES in advance.
  • Students should have finished their second year study obligations before their internship starts.
  • The duration is at least 200 working hours (e.g. 10 weeks/20 hours per week)
  • The IES will check the agreements and approves the credits after finishing the internship.
  • In Winter 2014/2015, you have to enroll into the Bachelor course "Internship".

 In the case of interest please contact Career Coordinator Ms. Eliska Serhantova.

Reuters Wealth Manager

01.04.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

11 volných přístupů do databáze Reuters Wealth Manager je k dispozici pro studenty IES. Zájemci se mohou přihlásit na sekretariátu IES.

Malá obhajoba disertační práce Petra Gapka

01.04.2014   |   Mgr. Michal Paulus

Ve středu 16. dubna 2014 se od 17:00 hodin v místnosti 109 uskuteční malá obhajoba disertační práce Petra Gapka "Three Essays on Credit Risk Quantification". Všichni jsou srdečně zváni.

Databáze BLUENOMICS

31.03.2014   |   Ing. Dagmar Schnellerová

Komplexní databáze nejen ekonomických dat BLUENOMICS zahájila v březnu 2014 provoz. Na jednom místě najdete data z různých oficiálních zdrojů jako je Eurostat, Worldbank nebo OECD, která jsou přehledně tematicky uspořádána. BLUENOMICS čerpá ze 150 milionů časových řad a nabízí globální pohledy na makroekonomická data, zahraniční obchod, životní prostředí, finanční trhy, demografii, vzdělávání, energetiku, podnikání nebo trh práce. Výhodou je pohled v mezinárodním srovnání a možnost přímo exportovat hotové grafy. Pro studenty a akademické pracovníky je připraven účet Academic account (registrace s univerzitní e-mailovou adresou prostřednictvím konzultanta Vaší BP a DP), jehož prostřednictvím mohou stahovat data i zdarma. Databáze je možným zdrojem dat zejména pro seminární práce.

Právě vyšlo druhé číslo Czech Journal of Economics and Finance

31.03.2014   |   Mgr. Eliška Šerhantová

Druhé letošní číslo  Czech Journal of Economics and Finance (2/2014) přináší násladující články:


The journal is published by Faculty of Social Sciences, Charles University and is currently edited by Roman Horváth (Editor-in-Chief), Ondřej Schneider (Deputy Editor-in-Chief; IES, IIF), and Senior editors: Jarko Fidrmuc (Zeppelin University, Friedrichshafen), Martin Fukač (New Zealand Treasury), Tomáš Tichý (VSB-TU) and Laurent Weill (University of Strasbourg).

2014 IES Economic Meeting

30.03.2014   |   doc. Roman Horváth Ph.D., ČSOB Corporate Chair

Institute of Economic Studies (IES), Faculty of Social Sciences, Charles University in Prague and the International Network for Economic Research (INFER) are organizing a joint meeting on the current challenges on banking in Europe. This one-day workshop will take place at the Institute of Economic Studies, Faculty of Social Sciences, Charles University in Prague on 26th September.

We invite researchers to submit the papers falling in this broadly defined area. Possible topics include, but are not limited to, the following:

-financial stability

-banking market structure

-institutions and banking behavior

-the role of banks in the monetary policy transmission

Selected papers will be published in a special issue of Open Economies Review under the guest-editorship of Roman Horvath (Charles University) and Laurent Weill (University of Strasbourg).

Roman Horváth opět hostem Českého rozhlasu

29.03.2014   |   Ing. Eva Svitáková

Český rozhlas opět pozval doc. Romana Horvátha, aby se v pořadu Trendy vyjádřil k proměnám finančního sektoru po světové hospodářské krizi a nastínil možný vývoj v budoucnosti.  

Celý rozhovor je k dispozici zde

|<  <<  <  1-40  41-80  81-120  121-160  161-200  201-240  241-280  281-320  321-360  >  >>  >|