Ocenění absolventů

Pro absolventy IES FSV UK jsou typické kvalitní a hluboké znalosti a dovednosti v oblastech ekonomie a financí (viz závěrečné práce) a zároveň analytické schopnosti umožňující samostatně řešit složité problémy v nejrůznějším prostředí. Díky tomuto flexibilnímu vzdělání je po absolventech IES v praxi značná poptávka a oni sami nacházejí poměrně snadno široké uplatnění. Kvalitu absolventů potvrzuje i řada ocenění jejich absolventských prací a dalšího jejich výzkumu.

Mezinárodní ceny

Ocenění v rámci ČR a SR

Ocenění v rámci Univerzity Karlovy

Ocenění v rámci České národní banky