Alumni IES FSV UK

O Alumni

Vítejte na stránkách sdružení Alumni. Sdružení Alumni působí již od roku 1997 jako dobrovolné sdružení absolventů Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

K hlavním cílům Alumni patří organizace setkání členů a podpora IES. Setkání probíhají formou každoročních banketů, které také navštěvují významní hosté a sponzoři  Alumni v současné době na IES financuje program Alumni Chair. Tato podpora se uskutečňuje zejména díky sponzorům sdružení Členství v Alumni je neocenitelným zdrojem bohatých kontaktů na studenty, předchozí absolventy a potenciální zaměstnavatele.

Členem sdružení Alumni  se může stát každý absolvent jakéhokoli studijního programu na IES FSV UK. Členství vzniká připojením se do skupiny IES FSV UK Alumni na portálu sociální sítě Linkedin. Přes tuto skupinu probíhá komunikace členů a jsou přes ni rozesílány např. nabídky pracovních míst a pozvánky na banket. Do budoucna je tato skupina jediným prostředkem databáze členů.

O chod sdružení Alumni se stará představenstvo. Alumni uvítá Vaši pomoc zejména při organizaci setkání členů sdružení. Další informace je možné najít ve stanovách sdružení. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Červenec 2018
poútstčtsone