Detail publikace

Víšek, J.Á.: Durbin-Watson statistics in robust regression.

Autor: prof. RNDr. Jan Ámos Víšek CSc.,
Typ: Články v recenzovaných časopisech
Rok: 2003
Číslo:
ISSN / ISBN:
Publikováno v: Probability and Mathematical Statistics, vol. 23, Fasc. 2(2003), 435 - 483.
Místo vydání: Poland
Klíčová slova:
JEL kódy:
Citace:
Granty: 402/03/0084 Metoda nejmenších vážených čtverců - asymptotika, diagnostika, citlivostní studie a implementace
Abstrakt:

Partneři

Deloitte
McKinsey & Company
Moneta Money Bank

Sponzoři

CRIF
ČSOB