Detail publikace

Rubio, A., J.A. Víšek.: A Note on Asymptotic Linearity of M- Statistics in Nonlinear Models,

Autor: prof. RNDr. Jan Ámos Víšek CSc.,
Typ: Články v impaktovaných časopisech
Rok: 1996
Číslo: 0
ISSN / ISBN:
Publikováno v: Kybernetika, vol. 32, 1996, pp. 353-374
Místo vydání:
Klíčová slova:
JEL kódy:
Citace:
Granty: 201/94/0322 Empiricky optimalizovaný výběr procedury pro identifikaci regresního modelu (1994-1996)
Abstrakt:

Partneři

Deloitte
McKinsey & Company
Moneta Money Bank

Sponzoři

CRIF
ČSOB