Detail publikace

Víšek, J.Á: The least weighted squares II. Consistency and asymptotic normality.

Autor: prof. RNDr. Jan Ámos Víšek CSc.,
Typ: Články v recenzovaných časopisech
Rok: 2002
Číslo:
ISSN / ISBN:
Publikováno v: Bull. of the Czech Economet. Society, vol 9, no 16, 1 - 28.
Místo vydání:
Klíčová slova:
JEL kódy:
Citace:
Granty: 255/2000/A EK/FSV Robustní identifikace regresního modelu s vysokou podvýběrovou stabilitou odhadu (2000-2002)
Abstrakt:

Partneři

Deloitte
McKinsey & Company
Moneta Money Bank

Sponzoři

CRIF
ČSOB