Detail publikace

Víšek, J.Á: Sensitivity analysis of M-estimates of nonlinenear regression model: Influence of data subsets.

Autor: prof. RNDr. Jan Ámos Víšek CSc.,
Typ: Články v impaktovaných časopisech
Rok: 2002
Číslo: 0
ISSN / ISBN:
Publikováno v: Ann. of the Institute of Statistical Mathematics, Vol 15, no 2, 261 - 290
Místo vydání:
Klíčová slova:
JEL kódy:
Citace:
Granty: 255/2000/A EK/FSV Robustní identifikace regresního modelu s vysokou podvýběrovou stabilitou odhadu (2000-2002)
Abstrakt:

Partneři

Deloitte
McKinsey & Company
Moneta Money Bank

Sponzoři

CRIF
ČSOB