Detail publikace

Víšek, J.Á: Durbin-Watson statistics for the least trimmed squares.

Autor: prof. RNDr. Jan Ámos Víšek CSc.,
Typ: Články v recenzovaných časopisech
Rok: 2001
Číslo:
ISSN / ISBN:
Publikováno v: Bull. of the Czech Economet. Society, vol 8, no 14 1 - 40
Místo vydání:
Klíčová slova:
JEL kódy:
Citace:
Granty: 255/2000/A EK/FSV Robustní identifikace regresního modelu s vysokou podvýběrovou stabilitou odhadu (2000-2002)
Abstrakt:

Partneři

Deloitte
McKinsey & Company
Moneta Money Bank

Sponzoři

CRIF
ČSOB