Detail zprávy

Miroslav Palanský bude oceněn na konferenci World Tax Summit - TaxCoop2020

09.10.2020

Ve dnech 13. - 15. října 2020 se v kanadském Québecu a online uskuteční konference World Tax Summit - TaxCOOP2020.
Jedná se o jedno z klíčových mezinárodních setkání pro všechny, kdo se zabývají daňovou problematikou a možnostmi spolupráce v této oblasti. 
Letos je i přes nepříznivou situaci registrováno přes 1800 online účastníků, kteří budou diskutovat o spravedlivé a efektivní daňové politice.
V rámci programu vystoupí přes 100 speakerů z řad vědců a ekonomů, politiků, ředitelů korporací, mluvčích neziskových organizací i zástupci OSN, OECD a MMF. 

Velmi nás těší, že v letošním roce se pořadatelé TaxCOOP rozhodli ocenit našeho kolegu Miroslava Palanského v rámci programu 35 Leaders of the future in taxation a zařadit jej tak mezi 35 nejslibnějších mladých vědců a akademiků z celého světa, kteří se věnují daňové problematice a mají potenciál podílet se na formování mezinárodního daňového systému v budoucnosti. 

Cena bude předána první den konference, 13. října 2020 ve 13:30 (ET).
Miroslav Palanský se také v rámci konference zúčastní brainstormingové diskuze na téma 
„Daňové ráje, obětní beránci?“ 13. října, 15: 30-16: 45 (ET) 

Více detailů o programu na jednotlivé dny a hlavních tématech konference najdete zde, odkaz na online událost a registraci zde.
Medailonky 19 vědkyň a 16 vědců z 23 zemí, letos zařazených mezi “35 Leaders of the Future in taxation” si můžete prohlédnout zde.     

 

Autor - Barbora Holková

Partneři

Deloitte

Sponzoři

CRIF
McKinsey
Patria Finance