Probíhá volba studentského ombudsmana

13.10.2021

Dovolujeme si připomenout, že ode dneška, 13.10., až do 14.10. do půlnoci můžete elektronicky dát svůj hlas kandidátům na funkci studentského ombudsmana. Student/ka na této pozici bude napomáhat efektivnějšímu a rychlejšímu řešení problémů. Bude fungovat jako poradní a mediátorský hlas mezi studenty, pedagogy, vedením jednotlivých institutů, ale i celou fakultou.

Za IES na funkci kandidují Viktorija Pasichnyk a Vít Kubů (jejich medailonky najdete mimo jiné na našem Facebooku, Instagramu a sociálních sítích spolku E-klub).

Jak volit? Volební vouchery obdrželi všichni oprávnění voliči na své školní e-mailové adresy. V případě technických problémů s aplikací se ozvěte na volby.as@fsv.cuni.czDetailní informace a postup najdete zde, složení volebních komisí najdete zde.

Autor - Barbora Holková

McKinsey