Finance a úvěr - Czech Journal of Economics and Finance

13.11.2021

Na webu časopisu Finance a úvěr - Czech Journal of Economics and Finance je nyní k dispozici druhé vydání za rok 2021.
Odkazy na jednotlivé články najdete níže:

Błażej KOCHAŃSKI:
A Simulation Model for Risk and Pricing Competition in the Retail Lending Market

Deyan RADEV:
Multinational Banks and the Drivers of Cross-Border Contagion

Pedro L. ANGOSTO-FERNÁNDEZ, Victoria FERRÁNDEZ-SERRANO:
Who Fears the Far Right? Aggregate and Firm-Level Evidence from Three Western European Stock Markets

Dejan ŽIVKOV, Slavica MANIĆ, Jasmina ĐURAŠKOVIĆ, DEJAN VIDUKA:
Measuring Downside Risk in Portfolios with Bitcoin

Časopis Czech Journal of Economics and Finance je vydáván Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy a v současné době jeho redakční radu tvoří šéfredaktor Roman Horváth a hlavní redaktoři Jarko Fidrmuc (Zeppelin University, Friedrichshafen), Martin Fukač (New Zealand Treasury), Evžen Kočenda (IES FSV UK), Ondřej Schneider (IES, IIF), Laurent Weill (University of Strasbourg) a Stefan Lyocsa (Institute of Economic Research, Slovak Academy of Sciences).

Kompletní přehled členů redakční rady najdete zde.

Autor - Barbora Holková

McKinsey