Detail zprávy

ODLOŽENO: setkání absolventů IES

22.11.2021

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci, která nevypadá vůbec dobře, jsme se rozhodli akci přesunout na jaro. Setkání absolventů si všichni chceme užít a to v maximálním počtu přítomných lidí, takže doufáme, že se sejdeme v trochu lepším období.

O novém termínu budeme včas informovat.

Buďte zdraví!

 

 

Milí absolventi a přátelé IES,

dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní přejmenování Auly 109 (hlavní přednáškové místnosti na IES, kde prof. Michal Mejstřík pravidelně učil) na Aulu Michala Mejstříka. Akce proběhne 26. 11. v 19:00, právě v aule 109 a přilehlých prostorách, na IES, Opletalova 26. Po krátkém proslovu vedení IES, vybraných absolventů Institutu a přípitku se odebereme do restaurace Meat Beer, Washingtonova 23, https://www.meatbeer.cz/, kde bude probíhat „afterparty“. Vzhledem k současné epidemiologické situaci si netroufáme akci výrazněji organizovat ani plánovat, takže pouze rezervujeme podnik a budeme se těšit na následné setkání s Vámi.

Kromě auly bude po našem „otci zakladateli“ pojmenováno ocenění Alumni Chair, které nově ponese jméno Alumni Chair Michala Mejstříka od příštího roku. V roce 2022 bychom totiž rádi opět podpořili finančně mladé talenty na IES. Nyní jsme dostali velkorysý finanční příspěvek od Fondee ve výši 50 tisíc, jimž touto cestou děkujeme!

Chtěli bychom zároveň celkovou částku navýšit až na 100 tisíc a tu poté věnovali vybraným pedagogům IES, abychom podpořili jejich vědeckou a pedagogickou činnost. Budeme rádi, když přispějete jakoukoliv částkou na účet spolku: 171517629/0300 a umožníte tak růst mladým pedagogům. Na dary 1000Kč a vyšší Vám rádi vystavíme darovací smlouvu. Na místě pak můžete přispět i v hotovosti. Připomínáme, že je nutné být očkovaný, po covidu či náležitě otestovaný. Certifikáty budeme kontrolovat u vstupu, stejně tak v restauraci.

Těšíme se na Vás (tombola bude)!

Autor - Mgr. Eliška Krohová

Partneři

Deloitte

Sponzoři

CRIF
McKinsey
Patria Finance