Detail publikace

Forecasting dynamic return distributions based on ordered binary choice

Autor: doc. PhDr. Jozef Baruník Ph.D., Stanislav Anatolyev
Typ: Články v impaktovaných časopisech
Rok: 2019
Číslo: 0
ISSN / ISBN:
Publikováno v: International Journal of Forecasting, 35(3), pp.823-835, preprint PDF + replication code.
Místo vydání:
Klíčová slova:
JEL kódy:
Citace:
Abstrakt:
Srpen 2022
poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Partneři

Deloitte

Sponzoři

CRIF
McKinsey
Patria Finance
Česká Spořitelna
EY