Absolvent IES Adam Poloček získal 2. místo v soutěži FINdiplomka

Findiplomka

Absolvent IES Adam Poloček získal 2. místo v soutěži FINdiplomka

Absolvent magisterského programu Ekonomie a finance na IES FSV UK, Mgr. Adam Poloček, získal 2. místo v soutěži FINdiplomka, určené pro nejlepší diplomové práce z oblasti podnikových financí, controllingu a účetnictví, za rok 2023.

Diplomová práce s názvem Spillovers of uncertainty shocks: Evidence from GVAR model (plný text práce a anotaci v češtině naleznete zde), byla nejprve odbornou komisí vybrána mezi deset nejlepších zaslaných prací z univerzit a vysokých škol v Brně a Praze a posléze oceněna 2. místem, částkou 10000 Kč, ročním osobním členstvím v asociaci CAFIN a mentoringem s vybranými odborníky z Controller Institutu. Vedoucím oceněné práce byl PhDr. Jaromír Baxa, Ph.D..

Srdečně blahopřejeme!

V těchto dnech vyhlašuje CAFIN soutěž FINdiplomka 2024, pokud tedy chcete přihlásit svoji práci do nového ročníku, podrobná pravidla naleznete zde a přihlášku zde. Práce lze zasílat až do 30.9. 2024.