Výběrové řízení na tři pracovní pozice do Centra doktorských studií

CDS

Výběrové řízení na tři pracovní pozice do Centra doktorských studií

Náplň práce:

• organizační a administrativní podpora doktorského studia v rámci Centra doktorských studií na Institutu ekonomických studií FSV UK (dále IES)

Požadavky:

•  magisterské vzdělání odpovídajícího směru
  •  student/ka české formy prezenčního doktorského studia na IES v akademickém roce 2023 / 2024
  •  znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni

Nabízíme:

• pracovní úvazek ve výši 0,1 (tj. 4 hodiny týdně)
  • předpokládaný nástup 1. 10. 2023
  • finanční podpora nad rámec mzdy formou stipendia cca 12.500 Kč/měsíc
  • pracovní pozici nedoporučujeme zájemcům, kteří mají jiný pracovní úvazek sjednaný na 40 hodin týdně (z důvodu nutné časové flexibility)

Písemná přihláška musí obsahovat:

• profesní životopis
  • motivační dopis

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 31. 5. 2023 na emailovou adresu kariera@fsv.cuni.cz nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „IES CDS“.

V případě dotazů týkajících se pracovní náplně neváhejte kontaktovat paní Renátu Nedomovou na e-mailu: renata.nedomova@fsv.cuni.cz.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.