Knihovny

KNIHOVNA OPLETALOVA

Knihovna IES FSV UK v Opletalově ul. 26 je příruční knihovnou a studovnou.

Vzhledem k momentální situaci se může provozní doba knihoven častěji měnit.

Proto, prosíme, sledujte aktuální informace a bezpečnostní opatření na stránce knihoven na webu FSV.

Kontakt: tel. 222 112 331, email: knihovna_ies@fsv.cuni.cz

DALŠÍ KNIHOVNY

• Fakultní knihovna (katalogy a e-zdroje) - na Hollaru, nabízí rozsáhlé sbírky z oblasti společenských věd
  • Knihovna CERGE-EI (Politických vězňů 7) - je nejlépe vybavenou ekonomickou knihovnou v ČR