Praktické informace

Psychologická pomoc

Studentská ombudsmanka

• Týden slavnostního otevření Areálu Jinonice

Chtěli bychom vás informovat o několika akcích, které proběhnou v týdnu od 22. dubna v souvislosti se slavnostním otevřením Areálu Jinonice a budou mít vliv na provoz minikampusu.

• Guest lecture: Michal Horný (Emory University)

Zveme vás na přednášku Michala Horného z Emory University, na téma  Episode-Based Cost-Sharing to Protect Patients from the Financial Risk in Receiving Planned Care, která se koná v pátek 19.4. od 11:30 na CERGE-EI v místnosti 402.

• Webináře Microsoft o umělé inteligenci

Microsoft pořádá dva webináře o umělé inteligenci:
    První webinář zaměřený na základy umělé inteligence se bude konat 23.4.2024. Druhý webinář (25.4.2024) vás seznámí s generativní umělou inteligencí a AI pomocníky nazývanými Copilot.

• Přihlaste se do soutěže FINdiplomka 2024

Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) vyhlašuje 8. ročník soutěže FINdiplomka určenou pro diplomové práce v oblasti podnikové ekonomiky, financí a účetnictví. Do soutěže budou zařazeny práce, které splní všechny podmínky účasti a budou obhájeny nejpozději 30. 9. 2024. Detaily najdete po rozkliknutí níže.

• Kam po IES - Risk

Riskuj... aneb, co znamená, že někdo pracuje "v risku"? Kam po IES tentorát s tématem Risk.
    Přijďte se seznámit s absolventy IES, kteří Vám sdělí své zkušenosti.
    Těšíme se na vás ve čtvrtek 11.4. v místnosti 314 od 17:00.

• Přednáška Jana Juchelky na téma "KB lídrem v nové éře bankovnictví"

V úterý 9.4. ve 12:30 se uskuteční přednáška Jana Juchelky, předsedy představenstva a generálního ředitele Komerční banky (KB), na téma "KB lídrem v nové éře bankovnictví" v rámci předmětu JEB027 - Finanční ekonomie. Přednáška se bude zabývat současnými trendy a výzvami bankovnictví v mikroekonomické i makroekonomické rovině (např. agilita, AI, ESG, Fintech, krypto a regulace).