Praktické informace

Psychologická pomoc

Studentská ombudsmanka

• Noc fakulty v Areálu Jinonice 25. dubna 2024

Studentské spolky vás zvou na Noc fakulty 25. dubna 2024 od 18:00 v Areálu Jinonice. Přednáška Michala Bauera z IES FSV UK se koná od 18:30 v místnosti C123.

• Skupinové setkání "Kam mě mohou v kariéře zavést mé zájmy?"

Kariérní poradkyně PhDr. Sylvie Fišerová FSV UK vás zve na skupinové setkání na téma "Kam mě mohou v kariéře zavést mé zájmy? Sdílení, hra, rozvoj pomocí skupiny." Setkání se koná 21. 5. 2024, 14:30 - 16:00 v místnosti C612, Areál Jinonice. Srdečně jsou zváni studenti všech součástí i nedávní absolventi. Registrujte se.

• Týden slavnostního otevření Areálu Jinonice

Chtěli bychom vás informovat o několika akcích, které proběhnou v týdnu od 22. dubna v souvislosti se slavnostním otevřením Areálu Jinonice a budou mít vliv na provoz minikampusu.

• Guest lecture: Michal Horný (Emory University)

Zveme vás na přednášku Michala Horného z Emory University, na téma  Episode-Based Cost-Sharing to Protect Patients from the Financial Risk in Receiving Planned Care, která se koná v pátek 19.4. od 11:30 na CERGE-EI v místnosti 402.

• Webináře Microsoft o umělé inteligenci

Microsoft pořádá dva webináře o umělé inteligenci:
    První webinář zaměřený na základy umělé inteligence se bude konat 23.4.2024. Druhý webinář (25.4.2024) vás seznámí s generativní umělou inteligencí a AI pomocníky nazývanými Copilot.

• Přihlaste se do soutěže FINdiplomka 2024

Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) vyhlašuje 8. ročník soutěže FINdiplomka určenou pro diplomové práce v oblasti podnikové ekonomiky, financí a účetnictví. Do soutěže budou zařazeny práce, které splní všechny podmínky účasti a budou obhájeny nejpozději 30. 9. 2024. Detaily najdete po rozkliknutí níže.