Programy v zahraničí

Studium v zahraničí

Studium na IES FSV UK otevírá dveře na nejlepší zahraniční univerzity. Studenti, kteří se po absolvování bakalářského programu rozhodnou dále pokračovat v zahraničí, jsou dobře připraveni odborně i jazykově a jejich úspěšnost v přijímacích řízeních je mimořádně vysoká. Jak uvádí Ondřej Kokeš, absolvent University of Cambridge: "Za posledních pět let IES pokaždé vyslal jednoho až dva studenty na Cambridge, takže to rozhodně jde. Loni jsme se hlásili tři, dva nás vzali, ten třetí se dostal na Oxford."

V roce 2015 a 2016 byli absolventi IES FSV UK přijati a nastoupili na následující renomované univerzity:

Columbia University University of Zurich
Princeton University Tilburg University
University of Oxford ETH Zurich
University of Cambridge Stockholm School of Economics
London School of Economics and Political Science University of Warwick
Peking University, HSBC Business School University of Bonn
Swiss Federal Institute of Technology, Lausanne University of Lugano
Duisenberg School of Finance University of St. Gallen
University of Amsterdam Utrecht University
University of Bologna Universität Basel
De Montford University, Leicester Hult International Business School