Programy v zahraničí

Studium v zahraničí

Studium na IES FSV UK otevírá dveře na nejlepší zahraniční univerzity. Studenti, kteří se po absolvování bakalářského programu rozhodnou dále pokračovat v zahraničí, jsou dobře připraveni odborně i jazykově a jejich úspěšnost v přijímacích řízeních je mimořádně vysoká. Jak uvádí Ondřej Kokeš, absolvent University of Cambridge: "Za posledních pět let IES pokaždé vyslal jednoho až dva studenty na Cambridge, takže to rozhodně jde. Loni jsme se hlásili tři, dva nás vzali, ten třetí se dostal na Oxford."

V roce 2017 a 2018 byli absolventi IES FSV UK přijati a nastoupili na následující renomované univerzity:

Columbia University Uppsala University
Princeton University Stockholm School of Economics
University of Oxford Aix-Marseille School of Economics
University of Cambridge University of Rome Tor Vergata
London School of Economics and Political Science University of Amsterdam
Peking University, HSBC Business School Erasmus University Rotterdam
University of Michigan University of Groeningen
University of Zurich Imperial College London
University of St. Gallen University College London
Nova School of Business and Economics Lisbon

Níže si můžete přečíst zkušenosti studentů z jejich pobytů na zahraničních univerzitách: