Studium

• Studujte magisterský program Ekonomie a finance na IES

Končíte bakalářské studium v ekonomii, financích, matematice či technickém oboru? Uvažujete o magisterském studiu na prestižní škole s mezinárodní reputací, kde uplatníte své kvantitativní dovednosti a znalosti? Přihlaste se na náš dvouletý magisterský studijní program Ekonomie a finance! Podrobnosti a přihláška v aktualitě.

• prg.ai Minor opět otevírá brány všem nadšencům do AI

Iniciativa prg.ai spouští další ročník prg.ai Minor. Jedinečný meziuniverzitní program se skládá z nejlepších předmětů čtyř fakult ČVUT a Univerzity Karlovy (FEL ČVUT, FIT ČVUT, MFF UK a FSV UK) a poskytuje technicky zdatným studentům hlubší vhled do oboru umělé inteligence. Přihlášky je možné podávat do 21. března 2024.

• Volby studentských ombudsosob proběhnou 4. a 5. března 2024

Volby studentských ombudsosob proběhnou od 4. 3. 2024, 9:00 do 5. 3. 2024, 15:00 prostřednictvím online aplikace. Studentská ombudsosoba je ochráncem práv vysokoškolských studentů Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Seznam kanditátů najdete v této aktualitě.

• ACCA zve na informační webinář dne 13.2.

Zajímáte se o účetnictví a finance? Připojte se na webinář, který pořádá ACCA a objevte, jak vám může tato kvalifikace otevřít dveře k mnoha zajímavým příležitostem. Koná se 13. 2. 2024 od 14:00 našeho času online.

• Kompaktní kurzy v letním semestru 2023/24

Mimo standardní kurzy pro Vás v letním semestru 2023/24 chystáme také následující kompaktní kurzy, které budou vyučovány blokově, tedy v rámci 2-3 po sobě jdoucích dnů. Využijte příležitosti setkat se s hostujícími profesory z významných zahraničních univerzit či experty z privátních i mezinárodních finančních institucí a detailně probrat atraktivní témata!

• CFA Institute Investment Research Challenge 2024

The CFA Institute organizes an international student competition in company valuation. Teams of 3-5 students are assigned a mentor, a CFA charter-holder with extensive business experience. Winners proceed to the European and global rounds. Learn more at the kick-off presentation on October 10, 2023 at 18:00 CET.