Kariérní poradce

Pozice kariérního poradce má usnadnit hledání pracovních stáží zejména bakalářským studentům, poradit jim a i magisterským studentům s budoucím kariérním zaměřením a pomoci s tipy na přijímací řízení do zaměstnání. Kromě jiného spolupracuje kariérní poradce se sdružením Alumni IES FSV UK, monitoruje uplatnění absolventů na trhu práce, připravuje projekt Mentoring a pomáhá s pořádáním společenských setkání.

Pro studenty

Kariérní poradce IES FVS UK má k dispozici seznam stáží, na které se mohou hlásit už studenti bakalářského cyklu. V případě předmětů Internships naleznete podmínky pro udělování kreditů zde: JEB134JEM201.

Pokud byste chtěli konzultovat své kariérní zaměření, životopis, motivační dopis, nebo výběr stáže, obraťte se na Elišku Krohovou. I v případě jakýchkoliv dalších dotazů týkajících se karérního rozvoje kontaktujte Elišku Krohovou.

Pro firmy

Pro nabídky stáží nebo spolupráce na bakalářských či diplomových pracích se obraťte na Elišku Krohovou

Jak napsat životopis: chyby a doporučení

Stáhněte zde