Kariérní poradce

Pozice kariérního poradce má usnadnit hledání pracovních stáží zejména bakalářským studentům, poradit jim a i magisterským studentům s budoucím kariérním zaměřením a pomoci s tipy na přijímací řízení do zaměstnání. Kromě jiného spolupracuje kariérní poradce se sdružením Alumni IES FSV UK, monitoruje uplatnění absolventů na trhu práce, připravuje projekt Mentoring a pomáhá s pořádáním společenských setkání.

Pro studenty

Kariérní poradce IES FVS UK má k dispozici seznam stáží, na které se mohou hlásit už studenti bakalářského cyklu. V případě předmětů Internships naleznete podmínky pro udělování kreditů zde: JEB134, JEM201.

Pokud byste chtěli konzultovat své kariérní zaměření, životopis, motivační dopis, nebo výběr stáže, obraťte se na Elišku Šerhantovou. I v případě jakýchkoliv dalších dotazů týkajících se karérního rozvoje kontaktujte Elišku Šerhantovou.

Pro firmy

Pro nabídky stáží nebo spolupráce na bakalářských či diplomových pracích, obraťte se na Elišku Šerhantovou

• "Jak napsat životopis": tipy a doporučení ke stažení zde.
  • "Jak na LinkedIN" (18. 11. 2014): prezentace Tomáše Dušenky z ČS ke stažení zde. Heslo je ies.

Kariéra a vzdělávání, příloha HN 27. 1. 2016