Nabídka stáží

Partneři IES FSV UK: stáže a zkrácené úvazky

ČSOB nabízí stáž Analytik obchodní podpory. Podrobnosti naleznete zde.

Deloitte nabízí stáže a zkrácené úvazky, podrobnosti naleznete zde.

Další nabídky

Consulting

• Stáže a zkrácené úvazky ve společnosti Deloitte. Nabídka v oddělení Finančního poradenství.
  • McKinsey: stále je možné se hlásit na stáž do společnosti McKinsey. Podrobnosti naleznete zde.
  • Stáže ve společnosti BCG - můžete se hlásit už nyní. Podrobnosti naleznete zde.

Finance a banky

• Value Investing Internship. Please see the details here.
  • Nabídka stáže ve společnosti DXC. Technology. Podrobnosti zde.
  • Nabídka stáže ve společnosti UniCredit Bank. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka stáže ve společnosti Quantlane. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka stáže ve společnosti Crest Communication. Podrobnosti zde.
  • Nabídka stáže v Patria. Podrobnosti zde.

IT

• Nabídka stáží pro studenty, kteří se "chtějí dozvědět více o velkém internetovém byznysu a nebojí se výzev". Podrobnosti zde.

Ambasády

• Nabídka stáže na Americké ambasádě v Praze. Podrobnoti zde.

Mezinárodní organizace

• The European Central Bank (ECB) is seeking applications for participation in its summer research graduate programme. Please see the details here.
  • Evropská komise. Podrobnosti zde.
  • The World Bank offers  internships to young people interested to learn more about the economic and social issues that affect people's lives around the world. The programme offers opportunities for study and work that provide hands-on experience. The Bank Internship Programme offers graduate students an opportunity to improve their skills as well as the experience of working in an international environment, please see the details here.

Erasmus+ stáže v zahraničí

Na tyto stáže lze využít i dodatečné financování z programu Erasmus+, pro detaily kotaktujte Elišku Šerhantovou.

EY