Nabídka stáží

Partneři IES FSV UK: stáže a zkrácené úvazky

ČSOB nabízí stáž Analytik obchodní podpory. Podrobnosti naleznete zde.

Deloitte nabízí stáže a zkrácené úvazky, detaily naleznete zde, podrobnosti o stále vypsané pozici Valuation & Financial Modelling naleznete zde.

McKinsey: stále je možné se hlásit na stáž do společnosti McKinsey. Podrobnosti naleznete zde.

Další nabídky

Consulting

Finance a banky

• Nabídka stáže ve společnosti WOOD & Company. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka stáže v Raiffeisenbank. Podobnosti naleznete zde.
  • Nabídka stáže v UniCreditu - Corporate Finance Advisory. Podrobnosti naleznete zde.
  • Datový analytik operačního rizika - Moneta. Detaily zde.
  • Nabídka stáže ve společnosti ICP.  Podrobnosti naleznete zde.

IT

• Nabídka stáže ve společnosti 3IIIs. Podrobnosti zde.
  • Nabídka stáží pro studenty, kteří se "chtějí dozvědět více o velkém internetovém byznysu a nebojí se výzev". Podrobnosti zde.
  • Stáže ve společnosti Simplity - zaměřeno na IT - podrobnosti naleznete zde.

Ambasády

• Nabídka stáže na Americké ambasádě v Praze. Podrobnoti zde.

Mezinárodní organizace

• An internship offer at 3IIIs - Business executive
  • ILO - INTERNATIONAL LABOUR OFFICE has interesting new internship opportunities coming up in a variety of fields. Candidates are invited to consult the ILO’s online recruitment platform. Applications may be submitted electronically from the platform and will remain open from 21 June 2017 to 4 July 2017 (midnight Geneva time). The next list of proposed internships will be published in January 2018.
  • The European Central Bank (ECB) is seeking applications for participation in its summer research graduate programme. Please see the details here.
  • Evropská komise. Podrobnosti zde.
  • The World Bank offers  internships to young people interested to learn more about the economic and social issues that affect people's lives around the world. The programme offers opportunities for study and work that provide hands-on experience. The Bank Internship Programme offers graduate students an opportunity to improve their skills as well as the experience of working in an international environment, please see the details here.

Erasmus+ stáže v zahraničí

Na tyto stáže lze využít i dodatečné financování z programu Erasmus+, pro detaily kotaktujte Elišku Šerhantovou.

• An Internship offer at  International Office, University of Leicester. Please see the details here.
  • Nabídka stáží ve Španělsku - Analyst, Technical Analyst, Project Manager nebo HR Manager. Další podrobnosti naleznete zde.
  • Stáž v  Hispánsko-české obchodní komoře v Madridu s možným nástupem již v polovině září 2017. Podrobnosti zde.
  • Nabídka stáže v Evropské Unii - International Organisations in Vienna. Nelze na to využít stipendia Erasmus +. podrobnosti zde.

Jiné

• Letní stáž v Aholdu. Podrobnosti naleznete zde.

EY