Nabídka stáží

Partneři IES FSV UK: stáže a zkrácené úvazky

ČSOB nabízí trainee program Foxes. Podrobnosti nalezenete zde.

Deloitte nabízí stáže a zkrácené úvazky, detaily naleznete zde. Nabídka pozic Valuation Associate a Valuation Business modelling.

Další nabídky

Consulting

• Nové: Nabídka stáží v KPMG. Podrobnosti zde.  V případě nějakých dotazů se obraťte na Evu Smotlachovou.
  • Nabídka stáží v A.T. Kearney. Podrobnosti zde
  • Nabídka zkráceného úvazku Financial analyst ve společnosti Mergervision. Podrobnosti  zde.
  • Nabídka úvazku vhodného pro studenty v Central Europe Industry Partners. Podrobnosti naleznete zde.
  • Stáže a zkrácené úvazky ve společnosti Deloitte. Internship v týmu Strategy Group
  • McKinsey: stále je možné se hlásit na stáž do společnosti McKinsey. Podrobnosti naleznete zde.
  • Stáže ve společnosti BCG - můžete se hlásit už nyní. Podrobnosti naleznete zde.

Finance a banky

• Nabídka stáží v Unicreditu. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka zkráceného úvazku ve finančním start-upu. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka zkráceného úvazku v ČSOB. Podrobnosti naleznete zde.

IT

•  Data analyst ve Storyous. Podrobnosti zde.

Energetika

• Nabídka do týmu Elektromobilita ČEZ. Podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka stáže ve společnosti Innogy. Vývoj aplikace s využití Excelu a maker. Podrobnosti nalezete zde.

Jiné

• Nové: Legal Assistant  - Home Credit, podrobnosti naleznete zde.
  • Nabídka internshipu ve společnosti Pfizer. Podrobnosti naleznete zde.

Akademie a výzkum

• Nové: Professor Evžen Kočenda is looking for one research assistant (RA). Please see the details here.
  • Nové: Projects of Petr Jánský: The beneficiaries of the European Union's Common Agricultural Policy: Small farms or big companies? or The European Union's funds: Who are the funding recipients? Please see the details here.

Veřejný sektor

Ambasády

Mezinárodní organizace

• The European Central Bank (ECB) is seeking applications for participation in its summer research graduate programme. Please see the details here. Available traineeships here.
  • Evropská komise. Podrobnosti zde.
  • ILO - International Labour Office has interesting new internship opportunities coming up in a variety of fields. Candidates are invited to consult the ILO’s online recruitment platform. Applications may be submitted electronically from the platform and will remain open from 21 June 2017 to 4 July 2017 (midnight Geneva time). The next list of proposed internships will be published in January 2018.
  • The World Bank offers  internships to young people interested to learn more about the economic and social issues that affect people's lives around the world. The programme offers opportunities for study and work that provide hands-on experience. The Bank Internship Programme offers graduate students an opportunity to improve their skills as well as the experience of working in an international environment, please see the details here.
  • OECD - THE OECD YOUNG PROFESSIONALS PROGRAMME 2017. Please see the details here.
  • Traineeships in the European Parliament: Application period: 15 August – 15 October (midnight) Traineeship period: 1 March – 31 July, Application period: 15 March – 15 May (midnight) Traineeship period: 1 October – 28/29 February. Please see the details here.

Erasmus+ stáže v zahraničí

Na tyto stáže lze využít i dodatečné financování z programu Erasmus+, pro detaily kontaktujte Elišku Šerhantovou.

• New: Spanish Internships. Please see the details here.
  • Nabídky zahraničních stáží v Porýní-Falc (Německo), Burgundsko (Francie) a Opolské vojvodství (Polsko) pro studenty s bydlištěm ve středočeském kraji. Výběr oboru, ve kterém chcete stáž absolvovat je na samotných studentech. Podrobnosti zde.
  • Various internships in Spain. Please see the list enclosed.