Bakalářské studium

Bakalářský program Ekonomie a finance je orientován na ekonomickou a finanční teorii, ekonometrii, aplikovanou ekonomii a finance. Cílem studia je především rozvoj kvantitativně-analytického přístupu a osvojení základních kvantitativních technik v oboru, což vyžaduje kvalitní matematické základy. Proto je značný prostor věnován výuce matematiky, statistiky a ekonometrie. Studium je ukončeno obhajobou bakalářské práce.

Bachelor in Economics and Finance (BEF) is a three-year study program taught fully in English. It aims to give the student a thorough grounding in both theoretical and applied economics and finance. We put emphasis on developing abstract analytical reasoning, which allows our graduates to solve complex economic and financial problems in various settings. Courses are taught both by core faculty and professionals from the central bank, commercial banks and business analysts.

Zájemci obou programů mohou pokračovat studiem na magisterském studiu ekonomie a financí na IES, nebo na některé zahraniční škole.
Garantem obou studijních programů bakalářské ekonomie je doc. PhDr. Julie Chytilová, Ph.D.

Prosinec 2018
poútstčtsone