Sponzorství

Institut ekonomických studií má snahu navázat dlouhodobé vztahy s prestižními a dynamickými společnostmi, které oceňují, jak přispíváme k výuce a přípravě prvotřídních profesionálů.

Aktuální partneři

• Deloitte je globální společnost poskytující služby v oblasti auditu, konzultací, finančního poradenství, řízení rizika a daní. Firma podporuje studie oceňování podniků, které provádějí naši studenti a zároveň podporuje Deloitte Corporate Chair, jímž je dr. Jiří Novák.
  • McKinsey & Company je mezinárodní konzultantská firma, která radí vrcholovému managementu podniků v tématech zásadního významu.
  • MONETA Money Bank je česká banka s historií, ale také ambicemi digitálního šampiona. Pokud hledáte zaměstnavatele, který podpoří vaše vzdělávání, rozhled a růst, jsme pro vás jasná volba. Talentům nabízíme příležitosti k osobnímu i kariérnímu rozvoji a také možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru.

Aktuální sponzoři

• ČSOB je největší bankou se sídlem v České republice a ve střední Evropě měřeno hodnotou aktiv. Podporuje náš výzkum a výuku v oblasti bankovnictví a financí.
  • CRIF je  zakladatelem bankovního a nebankovního úvěrového registru v České republice a pro studenty IES nabízí od roku 2010 volně databázi CRIBIS.

Srpen 2018
poútstčtsone