Sponzorství

Institut ekonomických studií udržuje dlouhodobé vztahy s prestižními a dynamickými společnostmi, které oceňují, jak přispíváme k výuce a přípravě prvotřídních profesionálů.

Aktuální partneři

• Deloitte je globální společnost poskytující služby v oblasti auditu, konzultací, finančního poradenství, řízení rizika a daní. Firma podporuje studie oceňování podniků, které provádějí naši studenti a zároveň podporuje Deloitte Corporate Chair, jímž je dr. Jiří Novák.

Aktuální sponzoři

• CRIF je  zakladatelem bankovního a nebankovního úvěrového registru v České republice a pro studenty IES nabízí od roku 2010 volně databázi CRIBIS.
  • McKinsey & Company je mezinárodní konzultantská firma, která radí vrcholovému managementu podniků v tématech zásadního významu.
  • Patria Finance je licencovaným obchodníkem s cennými papíry v rozsahu stanoveném Českou národní bankou, která nad ní rovněž vykonává dozor.

McKinsey
Patria Finance