Nabídka stáží

Partneři IES FSV UK: stáže a zkrácené úvazky

ČSOB nabízí trainee program Foxes. Podrobnosti nalezenete zde.

Deloitte nabízí stáže a zkrácené úvazky. Nyní můžete vybírat z nabídky pozic Associate - Financial modelingAssociate - Valuation nebo Intern / Valuation & Financial Modeling.

Další nabídky

Consulting

• Praxe v Grant Thornton. Podrobnosti zde.

• McKinsey: stále je možné se hlásit na stáž do společnosti McKinsey. Podrobnosti naleznete zde.

• Stáže ve společnosti BCG - můžete se hlásit už nyní. Podrobnosti naleznete zde.

Finance a banky

• Nabídka částečného úvazku pro doktorské studenty v ČNB, podrobnosti zde.

• Nabídka stáže - úvazku vhodného pro studenty - v "Raiffce" ve Strategickém týmu! Podrobnosti zde.

• Nabídka stáže v BNP Paribas. Podrobnosti zde.

IT

Energetika

• Energetický regulační úřad nabízí stáž, podrobnosti zde.

Jiné

• Data scientist junior. Nabídka ve společnosti Vitadio. Podrobnosti zde.

• Nabídka stáží v think-tanku Evropské hodnoty. Podrobnosti zde.

• Zkrácený úvazek vhodný pro studenty: Business Analyst. Podrobnosti zde.

• České priority. Nový projekt, mladý sympatický kolektiv. Podrobnosti zde.

Akademie a výzkum

Ambasády

Mezinárodní organizace

• WHO internship programme. Please see the details here

• The European Central Bank (ECB) is seeking applications for participation in its summer research graduate programme. Please see the details here. Available traineeships here.

• Evropská komise. Podrobnosti zde.

• ILO - International Labour Office has interesting new internship opportunities coming up in a variety of fields. Candidates are invited to consult the ILO’s online recruitment platform. Applications may be submitted electronically from the platform and will remain open from 21 June 2017 to 4 July 2017 (midnight Geneva time). The next list of proposed internships will be published in January 2018.

• The World Bank offers internships to young people interested to learn more about the economic and social issues that affect people's lives around the world. The programme offers opportunities for study and work that provide hands-on experience. The Bank Internship Programme offers graduate students an opportunity to improve their skills as well as the experience of working in an international environment, please see the details here.

• OECD - THE OECD YOUNG PROFESSIONALS PROGRAMME 2017. Please see the details here.

• Traineeships in the European Parliament: Application period: 15 August – 15 October (midnight) Traineeship period: 1 March – 31 July, Application period: 15 March – 15 May (midnight) Traineeship period: 1 October – 28/29 February. Please see the details here.

Erasmus+ stáže v zahraničí

Na tyto stáže lze využít i dodatečné financování z programu Erasmus+, pro detaily kontaktujte Elišku Šerhantovou.

• Spanish Internships. Please see the details here.
  • Nabídky zahraničních stáží v Porýní-Falc (Německo), Burgundsko (Francie) a Opolské vojvodství (Polsko) pro studenty s bydlištěm ve středočeském kraji. Výběr oboru, ve kterém chcete stáž absolvovat je na samotných studentech. Podrobnosti zde.
  • Various internships in Spain. Please see the list enclosed.

McKinsey
Patria Finance