Praktické informace

Studijní oddělení

Formuláře a návody

najdete zde.

Knihovny

Databáze a software

Psychologická pomoc

Studentská ombudsmanka

Aktuality

 • CFA Scholarships 2024

  The Chartered Financial Analyst (CFA) Institute offers Awareness Scholarships granted to students interested in taking the CFA exams. Full-time Charles University students at the Bachelor, Master, or Doctoral level are eligible for the scholarship. If interested, e-mail your applications to Dr. Jiří Novák no later than July 8, 2024.

 • Kompaktní kurzy v září 2024

  V průběhu září 2024 opět proběhne několik kompaktních kurzů, které budou vyučovány blokovým způsobem, tedy v rámci 2-3 po sobě jdoucích dnů. Kurzy se budou počítat do ZS 2024/2025 a zápis do nich bude otevřen od 1. září 2024 až do prvního dne konání kurzu (včetně). Využijte příležitosti setkat se s hostujícími profesory z významných zahraničních univerzit či experty z privátních finančních institucí a rozšířit své znalosti v oblasti ekonomie a financí! 

 • Julie Chytilová: Lidé žijící v chudobě nemají trpělivost a energii dělat rozhodnutí s dlouhodobým dopadem

  Julie Chytilová, jedna z nejúspěšnějších českých vědkyň na poli ekonomie, která je také garantkou bakalářského studia u nás na IES FSV UK, přijala pozvání do fakultního podcastu De Facto, kde hovořila o svých výzkumech v oblasti behaviorální ekonomie. Poslechněte si zajímavý rozhovor!

 • Hodnocení výuky za letní semestr 2023/24

  Už jste ohodnotili výuku za letní semestr? Nezapomeňte, prosím, vyplnit anonymní dotazník na adrese http://hodnocenifsv.ff.cuni.cz do 30. 6. 2024.
  Hodnocení kurzů je důležitou a jedinečnou příležitostí, jak vyjádřit váš názor na proběhlou výuku, a to jak v pozitivním, tak v negativním smyslu.

 • Zúčastněte se vědomostní soutěže o ceny s ACCA

  Studujete v magisterském programu nebo v posledním ročníku bakalářského programu? Zajímáte se o účetnictví a finance? Zúčastněte se vědomostní soutěže, kterou pořádá ACCA ve čtvrtek 30. května od 17:30. Ve hře jsou zajímavé ceny.

 • Rektorský sportovní den 14. května

  V úterý 14. 5. 2024 se koná tradiční sportovní svátek Univerzity Karlovy – Rektorský sportovní den. V letošním roce se můžete zapojit v Praze a jejím blízkém okolí, v Hradci Králové a v Plzni. Vyzkoušejte si některou z připravených aktivit. Nabídka je široká a zahrnuje také šerm, lezení na stěně, golf, jízdu na koloběžkách, jógu či beachvolejbal.