• Materiály ze Dne otevřených dveří 21.6.

Děkujeme, že jste se k nám přišli podívat na páteční Den otevřených dveří.
    Zároveň vítáme všechny nově zapsané studentky a studenty. Slíbené odkazy a materiály najdete v aktualitě po rozkliknutí.

• Mezinárodní soutěž pro mladé vědce Falling Walls Lab Czech Republic 2024

12. září 2024 se v prostorách NTK uskuteční již 9. ročník mezinárodní soutěže Falling Walls Lab Czech Republic, jejímž cílem je dát dohromady budoucí generaci skvělých vědců a inovátorů. Uzávěrka přihlášek je 30. června 2024. Vítěz národního kola bude Českou republiku zastupovat na celosvětovém finále v Berlíně.

• CFA Scholarships 2024

The Chartered Financial Analyst (CFA) Institute offers Awareness Scholarships granted to students interested in taking the CFA exams. Full-time Charles University students at the Bachelor, Master, or Doctoral level are eligible for the scholarship. If interested, e-mail your applications to Dr. Jiří Novák no later than July 8, 2024.

• Kompaktní kurzy v září 2024

V průběhu září 2024 opět proběhne několik kompaktních kurzů, které budou vyučovány blokovým způsobem, tedy v rámci 2-3 po sobě jdoucích dnů. Kurzy se budou počítat do ZS 2024/2025 a zápis do nich bude otevřen od 1. září 2024 až do prvního dne konání kurzu (včetně). Využijte příležitosti setkat se s hostujícími profesory z významných zahraničních univerzit či experty z privátních finančních institucí a rozšířit své znalosti v oblasti ekonomie a financí!

• Julie Chytilová: Lidé žijící v chudobě nemají trpělivost a energii dělat rozhodnutí s dlouhodobým dopadem

Julie Chytilová, jedna z nejúspěšnějších českých vědkyň na poli ekonomie, která je také garantkou bakalářského studia u nás na IES FSV UK, přijala pozvání do fakultního podcastu De Facto, kde hovořila o svých výzkumech v oblasti behaviorální ekonomie. Poslechněte si zajímavý rozhovor!

• Hodnocení výuky za letní semestr 2023/24

Už jste ohodnotili výuku za letní semestr? Nezapomeňte, prosím, vyplnit anonymní dotazník na adrese http://hodnocenifsv.ff.cuni.cz do 30. 6. 2024.
    Hodnocení kurzů je důležitou a jedinečnou příležitostí, jak vyjádřit váš názor na proběhlou výuku, a to jak v pozitivním, tak v negativním smyslu.