• Deloitte Meet-Up

Studenti Institutu ekonomických studií mohou navštívit akci Deloitte MEET-UP – setkání s bývalými studenty IES, kteří nyní pracují v Deloitte. Věříme totiž, že propojování studentů s absolventy může být pro studenty přínosné a inspirativní.

Akce se bude konat ve středu 13. března 2024 od 17 do 19:30 hodin v pražské kanceláři Deloitte na adrese Italská 2581/67, 120 00 Praha 2.

• Ivana Karhanová: Neznám moc tvrdších byznysů než finančnictví, čerpám z toho dodnes

Jak vzpomíná na začátek své kariéry, kdy pracovala jako finanční poradkyně? Proč se poté rozhodla sama podnikat ve zcela odlišném sektoru? A v jakých ohledech stále čerpá ze svého vysokoškolského studia?

Poslechněte si rozhovor s Ivanou Karhanovou, úspěšnou absolventkou Institutu ekonomických studií FSV UK.

• Nabídka pracovní pozice v ČS

Nabídka práce jako Finanční analytik/čka ALM - dlouhodobá spolupráce - DPČ

• Absolvent IES Ladislav Bárta hostem podcastu De Facto

Ladislav Bárta, absolvent Institutu ekonomických studií FSV UK, pracuje již tři roky ve firmě Rohlík, kde se od business developmentu dostal k řízení expanze na klíčové zahraniční trhy (Německo, Rakousko, atd.), dnes navíc dodává svůj finanční pohled na restructuring. Poslechněte si jej ve fakultním podcastu De Facto s tiskovou mluvčí FSV UK, Klárou Hylákovou.